Anura oyununun ikinci ülkesine ulaştıkça patronlar daha da zorlaşmaya devam ediyor. Öncekilerden çok daha fazla hasar verebilen Gusion’da durumun kesinlikle böyle olduğunu göreceksiniz. İşte Gusion’ı nasıl yeneceğiniz Kuzu Kültü.

Kuzu Tarikatı’nda Gusion Nasıl Yenilir?

Gusion, arenada zıplayan, korkunç mermiler püskürten ve açıldıktan sonra altında daha fazla düşman ortaya çıkaran yumurtalar bırakabilen kurbağa benzeri bir canavardır. Ondan önceki diğer patronlar gibi, sahnede kaçmaya devam edin. Ancak bu sefer, mükemmel AoE hasarı (etki alanı) vermek için resimde gösterdiğimiz zehirli çamur gibi menzilli silahınızı kullanmak isteyeceksiniz.

Öfkeli bir şekilde zıplayacak ve önceki patronların aksine Kuzu kültü, incy wincy hasar alanı yerine gönderilen iyi bir hasar aralığına sahiptir. Valefor. Öte yandan, Gusion’ın ağzından çıkan ateş topları Valefor’dan daha kötü. Bir daire yerine, kompakttırlar ve kolayca gözden kaçabilirler. Sadece birbiri ardına iki ateş topu dalgası gönderdiğine dikkat edin. Genellikle sadece iki tane yapar, bu yüzden bu tuhaflığa karşı dikkatli olun.

Yumurtlarken, Gusion’ı çevreleyen daha zayıf düşmanlardan bazılarını yok ettiğinizden emin olun, böylece etrafınız çok fazla değildir. Bir yumurta yumurtadan çıktığında, sahaya iki düşman daha salacak. Gusion’ın saldırılarından kaçarken dikkat edin ve bunalmadığınızdan emin olun.

Gusion’a sürekli zıplamaları arasında vururken, zıplamalarını her iki veya daha fazla saniyede bir etkinleştireceğini bilmelisiniz. Bir vuruş yapın, sola veya sağa atlayın ve ardından tekrar vuruş yapın. Canavarı vururken çok tutucu ve sabırlı olun. Bu taktikleri bir kez uyguladığınızda, yakında sağlığı tükenecek.

için diğer patron kılavuzlarımızı takip edin. Kuzu Kültü Eğer yardıma ihtiyacın varsa:

Cult of the Lamb şu anda PS4, Xbox One, Switch ve PC için mevcut.

Yazar hakkında


oyun-4