Son gecikme duyurusunun ardından Warner Bros. Games, MultiVersus Sezon 1 çıkış tarihinin 15 Ağustos olarak belirlendiğini onayladı. Duyuru, geliştiricilerin Morty’nin 23 Ağustos’ta karakter listesine katılacağını doğruladığı Twitter aracılığıyla geldi (hiç haber yok). Henüz Rick). MultiVersus, önümüzdeki haftalarda daha fazla duyuru yapılacağını söylüyor, tweetin tamamını burada bulabilirsiniz:

Çıkış tarihi duyurusuna yanıt olarak geliştiriciler, hayranlara Sezon 1’e gelen her şeyin aynı gün yayınlanmayacağını söyleyen ikinci bir tweet attı. MultiVersus Sezon 1’de kademeli olarak yeni modlar ve daha fazla içerik başlatmayı planladıklarını ve her birinin tarihlerinin de paylaşılacağını söylüyorlar.

MultiVersus 1. Sezon hakkında daha fazla bilgi için, doğrudan WB’den mağazada neler olduğuna dair bir anlık görüntüye göz atın!

MultiVersus hakkında:

MultiVersus, Batman, Shaggy ve daha fazlası dahil olmak üzere en ikonik karakterlerden bazılarını kullanarak arkadaşlarınızla takım kurmanıza izin veren, oynaması ücretsiz bir platform savaşçısıdır!

Harley Quinn, Tom ve Jerry, İnsan Finn, Wonder Woman, Steven Universe, Jake the Dog, Garnet, Superman ve Reindog adlı olağanüstü bir yaratık arasından seçim yapın. Her dövüşçü, diğer karakterlerle dinamik olarak eşleşen benzersiz yeteneklere sahiptir.

Batman’in Batcave’i, Jake ve Finn’in Treefort’u ve daha fazlası dahil olmak üzere karakterlerimizin efsanevi dünyalarından çeşitli Haritalarda oynayın.

MultiVersus, Xbox Series, Xbox One, PS5, PS4 ve PC’de kullanılabilir. MultiVersus’ta yeni başlayanlar için en iyi karakterler listemizi de buradan okuyabilirsiniz!

oyun-6