Marvel’in Örümcek Adam modları, daha önce PlayStation’a özel oyunun PC’de yayınlanmasının ardından kaçınılmazdı ve kapılardan sallanarak çıkmak, süper kahraman oyununda ağ avcısının ikonik siyah beyaz kostümünü giymenizi sağlayan bu Sembiyot kıyafeti modudur. İlk olarak Amazing Spider-Man 252’de görülen ve Sam Raimi’nin Spider-Man 3’teki başrolüyle ün kazanan Symbiote kostümü, Spidey’in en dikkat çekici görünümleri arasında yerini aldı.

Ancak takım, muhtemelen benzersiz doğası nedeniyle 2018 Marvel’s Spider-Man’de öne çıkan seçenekler arasında yer almıyordu. Bilmeyenler için, Sembiyot kıyafeti adını alır çünkü Örümcek Adam tarafından giyilen diğer çeşitli kıyafetler gibi kumaş, kauçuk ve metalden yapılmış bir kostüm değildir. Bunun yerine, Sembiyot’un kendisi, adından da anlaşılacağı gibi, kendisine bağlandıktan sonra bir ev sahibi varlıkla simbiyotik bir bağ oluşturan yabancı bir yaşam formudur.

1985 Secret Wars mini dizisinde açıklandığı gibi, Peter Parker ortakyaşamın gerçek doğasını keşfeder ve onu reddeder – ancak onu çıkarmaya çalışırken, ortakyaşam kendisini vücuduna bağlar, ancak güçlü sonik dalgaların kullanımıyla çıkarılır. Bundan sonra, ortakyaşam en çok, yaratığa bağlandığında Venom olarak tanınan Eddie Brock ile olan ilişkisiyle tanınır.

Siyah takımın daha az yaşayan çeşitleri o zamandan beri var oldu – Black Cat, hayranları siyah Örümcek Adam görünümüne olan sevgilerini ifade ettikten sonra Peter için ünlü bir versiyon yaptı ve Insomniac oyununda bu kıyafete bir selam verildi. Bununla birlikte, Mary-Jane, Peter’dan Venom’un elindeki bir çilenin ardından onu giymeyi bırakmasını istedikten sonra bu kanonik olarak emekli oldu.

bu Simbiyot siyah takım elbise modujedijosh920 tarafından yaratılan , oyuncuların yeni çıkan aksiyon-macera oyununda ikonik görünümü kullanmalarına izin veriyor. Ayrıca, kostüm dışı Peter Parker’a siyah takım elbise ve kravatla yeni resmi bir görünüm kazandıran ek bir bonus ile birlikte gelir. Organik kıyafetin çeşitli versiyonlarını içerecek gibi görünen Marvel’s Spider-Man 2’nin gelişine kadar gerçek Symbiote kostümüne en yakın nokta bu.

Henüz New York ağ avcısının PC gezisini denemediyseniz, Marvel’s Spider-Man Remastered PC incelememize göz atın. Spider-Man Remastered’ı satın aldığınızda üç ücretsiz oyun da dahil olmak üzere iyi bir anlaşma bile elde edebilirsiniz. Oyun donanımınızın onu çalıştıracak şekilde ayarlandığından emin olmak istiyorsanız Marvel’s Spider-Man Remastered sistem gereksinimlerimize bir göz atın. 2022’de beklenen büyük satışların ardından PC’ye daha fazla Sony PlayStation özel ürünü geliyor gibi görünüyor.oyun-2