Space for Sale’de yeni bir hayat arama, yeni dünyalar keşfetme ve gayrimenkul inşa etme görevinde sevimli küçük bir astronot rolüne adım atın. Satılık Alan, bir mülk inşaatçısı olarak işinizin güzel mülkler oluşturmak ve onları talepkar müşterilerinize satmak olduğu, yaklaşan bir keşif/hayatta kalma oyunudur. THQ Nordic Digital Showcase’de tanıtılan Satılık Alan duyuru fragmanını aşağıda bulabilirsiniz:

Her zaman kendi güneş sisteminizi istediniz mi?

Satılık Uzay’da, şimdi bu rüyayı yaşayabilirsiniz. Küçük bir astronot olarak, kendi güneş sisteminizi satın alıyor ve yabancı müşterileriniz için egzotik gezegenlerde evler inşa ediyorsunuz. Prosedürel olarak oluşturulmuş çeşitli gezegenlerde farklı dünyaları keşfedin, kaynakları toplayın ve flora ve faunayı evcilleştirin.

Yalnız gitmek için çok mu korktun? İşbirliği modunda inşa etmek ve keşfetmek için bir arkadaşınızla ekip oluşturabilirsiniz.

Satılık Alan Hakkında:

Satılık Alan, konuksever konutlar, rahat pansiyonlar ve lüks mülkler inşa etme görevinde galaksiler arası bir mülk geliştiricisinin keyifli yolculuğunu takip ediyor. Yabancı müşteri listeniz sürekli genişliyor, ancak talepleri de öyle.

Konut piyasası tamamen konum, konum, konumla ilgilidir – bu yüzden güneş sisteminize dağılmış harikaları keşfetmek için dışarı çıkın ve daha da önemlisi, onları tatlı kâra dönüştürmeye çalışın. Uyarı sözü, yerel flora ve faunanın bir kısmı dışarıdan gelenlere karşı nazik olmayacaktır. Dikkatli gözlem ve işbirlikçi deneylerle onları kazanabileceğiniz için henüz acele etmeyin. Yerel yaşam formlarının zorlu biyomlara nasıl adapte olduğunu öğrenin ve yapılarınızı ve cihazlarınızı geliştirmek için keşiflerinizi kullanın!

Prosedürel olarak oluşturulmuş manzara

Birden fazla gezegende pitoresk manzarayı keşfedin.

Konum, konum, konum!

Kaynakları toplayın, mülkler inşa edin ve bunları eksantrik uzaylı müşterilere büyük bir kâr için satın. Müşterilerinizin sürekli artan taleplerini karşılamanın yaratıcı yollarını bulun.

Yerel flora ve fauna ile etkileşime geçin

Şaşırtıcı florayı ve tehlikeli derecede sevimli faunayı evcilleştirin ve araştırın ve onlardan yaratımlarınızı en zorlu biyomlara bile dayanacak şekilde nasıl geliştireceğinizi öğrenin.

2 oyunculu çok oyunculu

Oyunu, giriş/çıkış çok oyunculu modunda (iki oyuncuya kadar) bir arkadaşınızla oynayın.

Satılık Alan, yalnızca PC için Mirage Game Studios (Little Big Workshop) tarafından geliştirilmektedir.oyun-6