Boya kutularını, kalamarlarını topla. İle birlikte müfreze 3 Hemen köşeyi dönünce, Nintendo, şirketin hala umursadığı bir espora en yakın şeyden ne bekleyebileceğinize dair en derinlemesine bir bakış yayınladı. (Afedersiniz, Paramparça etmek.) 30 dakikalık sunum kapalı (bu bir boya şakası!) yeni silahlardan yeni aşamalara kadar her şey ve hatta lansman sonrası içerik güncellemeleri için zorlu bir yol haritası içeriyordu. Yerleşin – dökülecek çok mürekkep var.

Nintendo’nun daha önce açıkladığı gibi, müfreze 3 Splatlands’in kurak çölünde bulunan genişleyen bir şehir olan Splatsville’de geçiyor. Orada, mürekkepler ve oktolingler, çeşitli aşamalarda boya sıçratmak için savaşırken, her türlü kaba küre sesi çıkarır, sallar ve başka türlü yapar. müfreze 3 uzun süredir devam eden bu renk savaşına yardımcı olmak için tasarlanmış bazı yeni silahlar içerecek. Oyunda yeni olan, kısa aralıklarla boya püskürten yay benzeri silahlar ve geniş kavisler halinde boya fırlatmanızı sağlayan bir kılıç gibi görünen bir ön cam sileceğidir.

Resim: Nintendo

Kalamar çocuklarının Splatsville’de yapacak çok şeyi olacak. ile dönen müfreze 3 daha önce sevdiğiniz oyun modları olacak müfreze Turf War, Tower Control, Rainmaker, Clam Blitz ve Splat Zone gibi oyunlar. Kalabalık modu benzeri Salmon Run, yenmek için yeni somon balığı patronlarıyla da geri dönüyor.

Oynamadığınız zamanlarda karakterinizi kişiselleştirmek için her türlü giyim eşyasını satın alabilirsiniz. Hatta bazı öğeler, koşu hızınızı artırmak gibi şeyler yapan özel özelliklerle birlikte gelir. Mikro dönüşümlerle kilidi açılmıyor gibi görünüyorlar ve özel bir Splatsville vatandaşı aracılığıyla en sevdiğiniz giysiye herhangi bir özellik ekleyebilirsiniz.

müfreze 3 ayrıca tek bir damla boya dökmeden Çim Savaşı’na katılmanıza izin verecek. Oyunda yeni olan Table Turf Battle adlı bir mini güverte oluşturma oyunudur. Table Turf Battle’da, mevcut birçok farklı silahı temsil eden 150’den fazla kart toplayabilirsiniz. müfreze 3. Kartları savaş alanında dağıtırsınız, renginizle arenanın çoğunu ele geçirmeye çalışırsınız. Table Turf Battle ile ilgili ayrıntılar hala bir gizem ama ödüller kazanmak için Splatsville sakinlerine meydan okuyabilirsiniz.

uyarı festivali, müfreze‘nin yinelenen çevrimiçi çok oyunculu etkinliği, Deep Cut adlı yeni bir yayın ekibiyle de geri dönüyor. Bu sefer, seçilebilecek sadece iki renkli takım yerine, Splatfest sonuçlarını belirlemek için üç renkli bir Çim Savaşı maçıyla üç tane olacak. 9 Eylül’deki lansmandan önce, oyuncular bir demo indirebilecekler. müfreze 3 27 Ağustos’ta gerçekleşecek özel bir açılış öncesi Splatfest öncesinde.

Nintendo’nun büyük planları var gibi görünüyor müfreze 3. Oyunun lansmandan sonra iki yıl boyunca her üç ayda bir yeni kozmetikler içeren ücretsiz içerik güncellemeleriyle ve yaklaşık aynı zamanlarda eklenen yeni silahlarla güncellemesi bekleniyor. Aynı zamanda büyük ücretli DLC genişlemelerini de beraberinde getirdi, ancak ilkinin ne zaman çıkacağına dair henüz bir haber yok.

müfreze 3 serideki en istiridye dolu oyun gibi görünüyor. 9 Eylül’de Nintendo Switch’te çıkıyor.genel-2