almak için arıyorum İki Nokta Kampüs Kudosh hızlı bir şekilde? Bu oyun içi para birimi, hedefleri ve kariyer hedeflerini tamamlayarak elde edilebilir ve Two Point Campus mutluluğunuzu, kampüs çekiciliğinizi ve öğrencilerinizin yeni şeyleri ne kadar hızlı öğrendiğini artırmak için kullanılabilir. Bazen hedefler, Kudosh kullanılarak elde edilen öğeleri gerektirir, bu nedenle bu para birimini nasıl yöneteceğinizi ve kazanacağınızı öğrenmek önemlidir.

Kudosh’unuzu harcamak için birçok fırsat olmasına rağmen, onu kazanmanın çok fazla yolu yoktur. Bu yüzden, Two Point Campus’te nasıl Kudosh kazanabileceğinizi ve bunu nelere harcayabileceğinizi açıkladık. Ayrıca ileride bir görev için ihtiyaç duymanız ihtimaline karşı küçük bir Kudosh’u saklamanızı öneririz.

Two Point Campus’te Kudosh nasıl kazanılır

  • Kitap kurtları: Kampüs çevresinde bulunan bazı kitap kurtları, küçük miktarlarda Kudosh sağlar, övünmek için yeterli değildir, ancak bu para birimini almanın oldukça hızlı bir yoludur.
  • Araştırma: Araştırma laboratuvarının kilidini açtıktan sonra, Kudosh sağlayan projeleri seçebilirsiniz; bu para biriminin arka planda hareket etmesini sağlamanın güzel ve basit bir yolu.
  • Kariyer hedefleri: Kariyer Hedeflerinize ulaşarak Kudosh kazanabilirsiniz ve daha yüksek kademeli hedefler daha da fazla Kudosh sağlar. İzlemesi kolay ve şu anda Two Point Campus’te Kudosh kazanmanın en hızlı yolu.
  • Yıldız Amaçları: Bir ila üç yıldız arasında değişen yıldız hedeflerini tamamlayarak, hedefin yıldız seviyesine bağlı olarak 100 ila 250 Kudosh ile ödüllendirilirsiniz.
  • Yıl sonu ödülleri: Her zaman bu yıl sonu ödüllerini kazanmayı hedefleyemeseniz de, en iyi kampüs ödülünü veya yılın öğretmeni ödülünü alırsanız güzel bir bonus olur ve kazanmayı başardığınız her ödül on Kudosh sağlar.

Rastgele olaylar ve hedefler de oyun boyunca küçük miktarlarda Kudosh sağlayarak ortaya çıkıyor, bu yüzden bunlara göz kulak olmaya değer.

İki Nokta Kampüsünde Kudosh nasıl harcanır

Öğelerin kilidini kalıcı olarak açmak için Kudosh harcayabilirsiniz, ancak yine de bu öğeleri oyun içinde satın almanız gerekir. İşlev yerine stile öncelik vermeye değer, bu yüzden iyi kazandığınız ve nadir bulunan Kudosh’unuzu bizim yaptığımız gibi yepyeni bir Crazy Taxi High Roller arcade kabinine harcamayın, ayyy. Kudosh ayrıca bir sonraki seviyeye geçer, bu yüzden hepsini bir kerede harcama konusunda endişelenmenize gerek yoktur, tam tersi, gerçekten gerekmedikçe Kudosh’unuzu harcama konusunda biraz cimri olun.

Artık Two Point Campus’te nasıl Kudosh kazanacağınızı biliyorsunuz, işte yeni başlayanlar için Two Point Campus rehberimiz ve ayrıca öğrencilerinizin ortalama notlarını nasıl yükselteceğinize dair Two Point Campus notları rehberimiz.oyun-2