Hepimizin beklediği an sonunda geldi, ancak Samsung’un yeni ve zarif Galaxy Z Kat 4 ve Z Flip 4 ticari formda sizi pek etkilemez, bazıları iyi… ve rapor edilecek bazı iyi olmayan haberler önceki nesil katlanabilir cephede bugün.

eksikliğinde Uzun zaman önce bu tür söylentilerin ortadan kaybolmasından sonra kimsenin gerçekten gerçekleşmesini beklemediği Galaxy Z Flip Lite modeli, geçen yılki Z Flip 3 5G’de bütçe dostu seçenek olmaya hazırlanıyor. Samsung’un katlanabilir portföyü bu sonbaharda.
Başlangıçta 999,99 ABD Doları olarak fiyatlandırılan ve son aylarda tekrar tekrar 850 ve hatta 800 ABD Doları olarak işaretlenen “modası geçmiş” Snapdragon 888 güç merkezi şimdi kalıcı olarak 899,99 ABD Dolarına düşmeye hazır. Bu… kulağa kesinlikle kaçırılmayacak bir teklif gibi gelmiyor, özellikle de Şu anda erken benimseyenler için mevcut olan en iyi Galaxy Z Flip 4 fırsatları ve ön sipariş hediyeleri, ancak hat boyunca daha büyük indirimler için yer açıyor.
Şu an için, hiçbir koşul eklenmemiş en iyi Z Flip 3 satın alma seçeneğiniz, kilidi açılmış cihazın orijinal 999,99 $ etiket fiyatının 150 $ altında satıldığı Amazon olmaya devam ediyor. Günün sonunda, tartışmasız burada değinilmesi gereken en önemli şey, Galaxy Z Flip 3 5G, halefinin merakla beklenen lansmanından sonra yaşamaya devam edecek. dünyanın en çok satan katlanabilir tahtı, ki bu ne yazık ki hakkında söyleyebileceğimiz bir şey değil. Galaxy Z Katlama 3.

Yakın gelecekte bir noktada, Samsung’un bu yazının yazıldığı sırada resmi ABD web sitesinde kilidi açılmış bir birim için hala büyük ve tamamen haksız 1.800 dolar talep etmesiyle, bu 5G özellikli kötü çocuk görünüşe göre durdurulacak.

Tabii ki, aynı ultra-sofistike cihaz Amazon tarafından bundan 600 dolar daha ucuza satılıyor, ki bu aslında hiç de öyle değil. e-ticaret devi tarafından şimdiye kadar Galaxy Z Fold 3 5G’de sunulan en yüksek indirim. Bununla birlikte, daha derin fiyat indirimlerinin yakın zamanda geri döneceğinin garantisi yok ve abartılı telefonun nispeten yakın bir gelecekte tamamen tükeneceği iyi bir ihtimal. Yani, evet, hala istiyorsanız, hemen şimdi gitmek isteyebilirsiniz.telefon-1