Samsung, beklendiği gibi iki katlanabilir, yeni akıllı saatler ve Galaxy Buds Pro serisinde bir güncelleme duyurduğu en son Galaxy Unpacked etkinliğini tamamladı. Şirket, duyurulanlarla bizi çok şaşırtmasa da, güncellemeler genel olarak kalite iyileştirmeleri gibi görünüyor – yine de, her zaman olduğu gibi, gerçekten anlamlı iyileştirmeler olup olmadığını görmek için ürünlerin tam incelemelerini beklemelisiniz.

Duyurulanlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Galaxy Z Flip 4.

Z Flip 4, selefine çok benziyor – ve evet, hala geçmiş günlerin flip telefonları gibi aşağı doğru dönüyor. Ancak, kapak ekranında görüntünün kendisiyle aynı en-boy oranında olacak selfie önizlemelerini görmek ve telefonu yaklaşık 30 dakikada yüzde 50’ye kadar şarj edebilen hızlı şarj gibi birkaç yeni yazılım hilesi var. Telefon 999 dolardan başlıyor ve bugün 26 Ağustos’ta satışa sunulmadan önce ön sipariş verebilirsiniz.

Galaxy Z Kat 4.

Samsung ayrıca Galaxy Z Fold 4 ile çok fazla bir şey değiştirmiyor. Tasarım büyük ölçüde aynı, ancak öncekinden çok daha hafif ve Samsung, yeni 50 megapiksel ana sensör de dahil olmak üzere kamera dizisinde bazı büyük değişiklikler yaptı. . Ancak, 1.799 dolardan başlayan fiyatlarla, yine de pahalı bir telefon. Bugün ön sipariş verebilirsiniz ve 26 Ağustos’ta satışa sunulacak.

40mm Watch 5 yan yana renk seçenekleri

Galaksi Saati 5.

Samsung’un Galaxy Watch 4 serisi zayıf pil ömrü nedeniyle zayıftı, ancak şirket bunu Galaxy Watch 5 ve Watch 5 Pro’da daha büyük pillerle düzeltmeyi hedefliyor. Ayrıca bu yıl Apple Watch’a geleceği söylenen bir vücut ısısı sensörü de var. Watch 5 ve Watch 5 Pro bugün ön siparişe açıldı ve 26 Ağustos’ta gönderilmeye başlanacak.

Galaxy Buds 2 Pro.

Samsung’un yeni Galaxy Buds 2 Pro, orijinal çiftten yüzde 15 daha küçük yeni bir tasarıma sahip ve Bluetooth üzerinden 24 bit hi-fi sesi destekliyor. Ancak bu güncellemeler daha yüksek bir fiyata geliyor – tomurcuklar, orijinal Galaxy Buds Pro’dan 30 dolarlık bir prim olan 229,99 dolara mal oluyor. 26 Ağustos’ta piyasaya sürülmeden önce bugün ön sipariş verebilirsiniz.

Samsung’un yeni ürünlerinde daha fazla geri dönüştürülmüş malzeme kullanılıyor

Samsung ayrıca geri dönüştürülmüş malzemeleri nasıl içerdiğini tartıştı etkinlikte duyurulan ürünlerin tasarımlarına Örneğin, artık Z serisi katlanabilirleri ve Galaxy Buds 2 Pro’yu yapmak için kullanılan malzemelerdeki balık ağlarını yeniden kullanıyor. Samsung, artık 11 cihazında geri dönüştürülmüş balık ağları kullandığını söylüyor.genel-2