Ne bilmek istiyorsun

  • OneDrive bu ay 15 yaşına giriyor ve Microsoft’un bu olayı kutlamak için bir sürü yeni özelliği var.
  • Yenilenmiş bir Son görünüm, bir Etkinlik sütunu ve belge kitaplıklarını Hızlı erişim bölümüne sabitleme desteği içeren yeni OneDrive Home deneyimi önümüzdeki aylarda kullanıma sunulacak.
  • Microsoft ayrıca Office uygulamaları, OneDrive, SharePoint ve Teams arasında sezgisel bir paylaşım deneyimi üzerinde çalışıyor.

OneDrive bu ay 15 yaşına giriyor. Bulut depolama platformunun on beş buçuk yılında birçok adı, arayüzü ve güncellemesi oldu. Şimdi, Microsoft duyurdu (yeni sekmede açılır) OneDrive için bir sonraki plan dalgası. Hizmet, önümüzdeki aylarda yeni bir OneDrive Home deneyimi, güncellenmiş bir işbirliği deneyimi ve arkadaşlarınızla ve ailenizle içerik paylaşmanın yeni bir yolunu kazanacak.

Microsoft, çalışmaya devam etmeyi göz önünde bulundurarak OneDrive Home deneyimini yeniden tasarladı. Dosyaları türe göre sıralamayı destekleyen güncellenmiş bir Son görünümüne sahiptir. Örneğin, .docx dosyalarını bulmak için Word düğmesini veya .xlsx belgelerini görmek için Excel düğmesini tıklayabilirsiniz.genel-20