Yamaha, kulak içi Bluetooth kulaklık serisini ANC ile güncelliyor. Yeni TW-E7B kulak içi kulaklıklar artık ABD’de mevcuttur. Üreticiye göre, kulakiçi kulaklıklar, TW-E7A’ya kıyasla gelişmiş, tescilli gürültü önleme ve önemli ölçüde geliştirilmiş bir tasarıma sahiptir.

TL; DR

  • Yamaha’nın yeni TW-E7B kulaklıkları, büyük ses sürücülerine ve Bluetooth 5.2’ye sahiptir.
  • TW-E7B kulaklıklarda kontrol için fiziksel düğmeler bulunur.
  • Kulakiçi kulaklıklar lacivert, siyah, bej ve beyaz renklerde mevcuttur ve fiyatı 280 ABD dolarıdır.

Aktif gürültü engelleme özelliğine sahip birçok kulaklık, geleneksel modellere göre sesi biraz bozuyor. Yamaha, TW-E7A’nın gürültü iptali sırasında bile saf ses ürettiğini iddia ediyor. Ayrıca, bu ANC mikrofonların yardımıyla müzik sesini akıllıca dengeleyen “Dinleme Bakımı” işlevi vardır.

Yamaha TW-E7B ürün resimleri.

Yamaha TW-E7B kulaklık başlıkları lacivert, bej, beyaz ve siyah renklerde mevcuttur / © Yamaha

Yamaha’nın TW-E7B’si IPX5’e karşı su geçirmezdir ve yuvarlak, daha büyük bir kulaklık şekline sahiptir. Ayrıca sağdaki fiziksel ses kontrolü, solda tek bir işlev düğmesiyle eşleştirilmiş yeni. Oyuncular ayrıca, düşük ses düğmesine üç kez basarak erişilebilen düşük gecikme modundan da yararlanabilirler. Yeni kulaklıklar ayrıca büyük 10 mm ses sürücülerine sahiptir.

Ses kodeklerine gelince, Yamaha, AAC ve SBC ile birlikte aptX Adaptive’i tuttu. Ancak, TW-E7B kablosuz kulaklıklar artık daha yeni Bluetooth 5.2 bağlantısını kullanıyor ve Google Fast Pair’i destekliyor. Hem Siri hem de Google Asistan desteklenirken ekolayzer ön ayarları Yamaha mobil uygulaması aracılığıyla kullanılabilir.

Yamaha TW-E7B’nin pil ömrü ve fiyatları

Gürültü önleyici kulak içi kulaklıkların pil ömrü, TW-E7A’nın pil ömründen biraz daha kısadır. Yeni pil ömrü, orijinalinden 6 saat daha az olan şarj beşiği ile birlikte 22 saattir.

Yamaha, TW-E7B’yi bej, lacivert, siyah ve beyaz renklerde 269,00 Euro fiyatla listeledi. Kulaklıkları MediaMarkt’tan önceden sipariş verebilirsiniz – bu makaledeki bağlantı sizi doğrudan oraya götürecektir.genel-27