Gamescom Açılış Gecesi Canlı, yıllık Avrupa oyun kongresini 23 Ağustos’ta bir kez daha başlatacak. Etkinliğe, etkinlik boyunca 30’dan fazla dünya prömiyeri duyurusu yapan Geoff Keighley ev sahipliği yapacak.

Açılış Gecesi Canlı 2022, iki yıllık yalnızca çevrimiçi canlı akışların ardından 2019’dan bu yana ilk canlı yüz yüze ONL sunumu olacak. Almanya, Köln’deki Gamescom’a katılanlar için biletler şu adreste mevcuttur: etkinliğin resmi web sitesi.

Gamescom Açılış Gecesi Canlı 2022 başlangıç ​​zamanı

Açılış Gecesi Canlı yayını 23 Ağustos saat 11:00 PT / 14:00 ET’de başlıyor. Geoff Keighley’den gelen yukarıdaki Tweet’e göre canlı yayın, iki saatlik bir gösteride “30’dan fazla oyun” sergileyecek. Önceki ONL’lerde yarım saatlik gösteri öncesi duyurular da yer aldı, ancak 2022 için bir gösteri öncesi henüz onaylanmadı. Açılış Gecesi Canlı, İngilizce olarak birden fazla ülkede canlı yayınlanacak, ancak altyazı mevcut olacak.

  • 11:00 ÖÖ
  • 13:00 CDT
  • 14:00 ET
  • 19:00 BST

Gamescom Açılış Gecesi Canlı 2022 akışı nasıl izlenir

Gamescom Açılış Gecesi 2022, The Game Awards resmi sitesinde görüntülenebilir olacak Youtube ve Seğirme kanallar.

Keighley şimdiye kadar etkinlik için iki duyuru yayınladı: sonik sınırlar Sega’dan ve bir sonraki oyundan Subnautica geliştiricisi Unknown Worlds Entertainment“Yepyeni bir bilimkurgu IP’si” olarak tanıtılıyor. Etkinlikten önce daha fazla duyuru yapıldıkça bu parçayı güncelleyeceğiz.

Geçen yılki Açılış Gecesi Canlı etkinliğinde yeni Saints Row ve Marvel’s Midnight Suns’ın çıkışının yanı sıra Call of Duty Vanguard’ın kampanyası ve Death Stranding: Director’s Cut’tan oynanış yer aldı.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1