Samsung, Galaxy Watch 5 ve Watch 5 Pro akıllı saatlerini piyasaya sürdü. Bu ikisi şu anda ön sipariş aşamasında ve 26 Ağustos’ta raflarda olacak. Siz, erken kuşlar, yeni Samsung akıllı saatlerinden birini (veya neden ikisini değil) satın almaya hazırsınız, işte en iyi ön siparişler fırsatlar şu anda iki cihazda mevcut!

Şu anda Samsung, saatler için cömert takas seçeneklerine sahip. Ek olarak, yeni çıkan iki telefondan birini almak isterseniz, Z Flip 4 veya Z Fold 4, Watch 5 veya Watch 5 Pro’da indirim alabilirsiniz.

Ayrıca kontrol edin:

Galaxy Watch 5 Pro ön sipariş fırsatları

Şu anda Samsung, dış mekan odaklı Watch 5 Pro’da harika fırsatlarla sizin için hazır. Z Fold 4 alıyorsanız, akıllı saatte ve hatta Galaxy Buds 2 Pro’da %30 indirim kazanabilirsiniz.

Gelişmiş takas, şu anda 180$’a varan indirim kazanmanıza yardımcı olabilir (bu teklifin sınırlı bir süre için olduğunu unutmayın). Ayrıca, satın alma işleminizle birlikte, Seyahat Adaptörlü Kablosuz İkili Şarj Cihazı (89,99 $ değerinde) gibi bazı bedavaları şu anda Samsung’dan ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Galaxy Watch 5 ön sipariş fırsatı

Watch 5 için ön siparişler artık Samsung’da da açık. Güney Kore merkezli şirket, tıpkı 5 Pro gibi vanilyalı Galaxy Watch 5 için de takas indirimi yapıyor. Öncelikle, Galaxy Z Flip 4’ü almaya karar verirseniz, Watch 5 ve Buds 2 Pro’da %30 indirim elde edebilirsiniz. sınırlı bir süre için 145 dolara kadar çıkabilir.

Tıpkı Pro akıllı saat gibi, Watch 5 de artık Seyahat Adaptörlü Kablosuz İkili Şarj Cihazı ile ücretsiz olarak sunuluyor.

T-Mobile Galaxy Watch 5 ve Watch 5 Pro fırsatları

Daha fazla fırsat göründüğünde, onları bu makaleye dahil ettiğinizden emin olacağız, bu yüzden bizi izlemeye devam edin! Ek olarak, iki akıllı saat 26 Ağustos’ta resmi olarak piyasaya sürüldüğünde, kesinlikle daha fazla fırsat ortaya çıkacak. Samsung’un iki yeni akıllı saati için harika bir teklif arıyorsanız, bu sayfayı favorilerinize eklemekten çekinmeyin.telefon-1