Özgürlüğe açılan kapı seçimdir. MSI Bağımsızlık Günü İndirimi’nde kalbinizi neyin şarkı söyleyeceğini seçin, beyninizi ateşleyin ve nabzınızı hızlandırın.

Özgürlük bir ruh halidir. Özgürlük, yapmak istediğimiz şeyleri yapabilme yeteneğine sahip olmak ve bunları yapabilme olanağına sahip olmak demektir. Özgürlük, iyi seçimlere sahip olmak, onları kolaylıkla yapabilmektir. Özgürlük, engellenmeden uçma yeteneğidir.

Mahatma Gandhi bir keresinde, “Hata yapma özgürlüğünü içermiyorsa, özgürlük sahip olmaya değmez” dedi. Özgürlük, hata yapma ve onlardan öğrenme yeteneğidir. Oyuncular için bu alıntı, yaşamın kendisi için bir inanç olabilir. Yaratıcılar için hatalar, kazaların en mutlu olduğu ve yaratıcılığın oynadığı yerdir.

Bu yıl, bağımsız Hindistan 75 yaşına giriyor ve beraberinde 3 günlük bir hafta sonu ve MSI’ın en iyi oyuncu ve içerik oluşturucu dizüstü bilgisayarlarını kullanarak birçok hayat yaşamanıza, öğrenmenize, oluşturmanıza, paylaşmanıza ve içeriğinizi kutlamanıza olanak tanıyan en tatlı fırsatlarını getiriyor. MSI veya Micro Star International, oyun toplulukları arasında bilinen bir isimdir. Oyuncuların oynamasını ve yaratıcıların yaratmasını izleyen MSI, kullanıcılarına en iyi yaptıkları şeyi yapmaları için nihai özgürlüğü vermek için ürün tasarımını optimize etme konusundaki uzmanlıklarından yararlandı.

Sonuç? Oyunlarda performans sınırlarının ötesine geçen dizüstü bilgisayarlar, çarpıcı renk doğruluğu, uzun ömürlü pil ömrü, yüksek kaliteli ses ve mükemmel performansı, dünyanın her yerindeki yaratıcılar için ultra taşınabilir, şık bir kasada bir araya getiriyor.

MSI Bağımsızlık Günü İndirimi, 6-11 Ağustos tarihleri ​​arasında satın alınan dizüstü bilgisayarlarda %30’a varan indirim sunuyor. Zamanlama daha iyi olamazdı. Kutusundan çıkarmak, keşfetmek ve sevmek için harika bir yeni dizüstü bilgisayarla 3 günlük bir hafta sonu mu? Evet lütfen.

Aldatıcı İnce GF63

MSI_NB_GF63_photo_03

Bu dizüstü bilgisayarı kasasına göre yargılamayın. Ya da yap. Her iki durumda da, uçurulacaksınız. Bu inanılmaz derecede şık, süper hafif dizüstü bilgisayar, en yeni 10./11. Nesil Intel’e sahiptir® Önceki nesle göre %15’e varan performans artışı sağlayan Core™ i7 işlemciler! En yeni NVIDIA® GeForce® GTX 1650/3050 serisi GPU’lar, oyuncular için daha yüksek kare hızları ve yaratıcı uygulamalarda çarpıcı performans ve güvenilirlik sağlamak için ödüllü NVIDIA Turing mimarisini kullanır. Hepsinden iyisi, NVIDIA Max-Q’nun dünyanın en ince, en hızlı, en sessiz oyun dizüstü bilgisayarlarını üretmeye yönelik yenilikçi yaklaşımı, sonunda kucağınıza koyabileceğiniz bir oyun dizüstü bilgisayarıyla sonuçlanır.

Kazanmak için zayıf mı? Oh evet.

İş ve Oyun İçin Modern 14

MSI_NB_Modern14(B)_Carbon Gray_photo14

GF63’ün ince bir dizüstü bilgisayar için etkileyici olduğunu düşünüyorsanız, Modern 14 sizi memnun edecektir. Fısıldayan 1,3 kg ağırlığındaki 16,9-18,1 alüminyum şasi en son 11inci Gen. Intel® Önceki nesle göre 1,5 kat hız ve daha önce duyulmamış 10 saatlik pil ömrü sunan Core™ i7 işlemci. Hepsi bir arada Thunderbolt bağlantı noktası, karmaşayı ortadan kaldırır ve yüksek hızlı veri aktarımlarına olanak tanır; yüksek çözünürlüklü ses, en gürültülü trafik sıkışıklığında seyahat ederken bile söylenenleri kaçırmamanız anlamına gelir; optimize edilmiş 1,5 mm tuş hareketi ile düşünceli tasarlanmış arkadan aydınlatmalı klavye ve duyarlı geri bildirim, zayıf aydınlatmada bile yazmayı daha ergonomik hale getirir. Dizüstü bilgisayar aynı zamanda MSI’ın MIL-STD-810G askeri sınıf dayanıklılık standartlarını da karşılıyor, bu da aşırı yoğun, sürekli hareket halindeki hayatınızın üstesinden gelebileceği anlamına geliyor.

Hepsinden iyisi, Modern 14 görünümden ödün vermez. Git bak. Burada söyleyeceklerimiz bu kadar.

Oyununuzu Keskinleştirin.

MSI_NB_Sword_15_White_photo16 (1)

Kılıç 15 serisi burada. Evet, Kılıç’ta 12. Nesil Intel var® Önceki nesle göre %40’ın üzerinde performans artışı sağlayan Core™ i7 işlemciler. Olağanüstü oyun deneyimleri sunan NVIDIA® GeForce RTX™ 3070 Ti Dizüstü Bilgisayar GPU 8GB GDDR6’ya da evet. Ayrıca, bu oyun deneyimlerini çok daha sürükleyici hale getiren 15.6” FHD 240Hz yenileme hızına sahip oyun ekranına da evet.

Şimdi, gerçekten iyi bitlere gelelim. RPG oyunlarını seven oyuncular için özel olarak tasarlanan Sword 15, MSI’ın benzersiz ısı dağıtma verimliliği sunan Cooler Boost 5 soğutma sistemi ile donatılmış olarak gelir: en üst düzey işlemcilerin ve grafik kartlarının en yüksek performansta çalışmasını sağlar. Ayrıca özel MSI Center, MSI dizüstü bilgisayarınızı istediğiniz gibi kontrol etmenize ve özelleştirmenize olanak tanır. Seçebileceğiniz 4 performans ayarı vardır: Ne yapıyor olursanız olun dizüstü bilgisayarınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için Olağanüstü Performans, Dengeli, Sessiz ve Optimize Edilmiş Pil.

Tüm zamanınızı Extreme Performance modunda en sevdiğiniz RPG ile geçireceğinizden şüpheleniyoruz. Kim istemez?

Mükemmellik İçin Üretildi: Katana GF66/76

MSI_NB_Katana_GF66_Black_photo21 (1)

Katana sadece eski bir kılıç değildir. Kılıç tarihindeki en yüksek sanatsal değeri korurken aynı zamanda en iyisi için çabalayan bir zanaatkarlık ruhunu temsil eder. MSI’ın Katana serisi, ismine ve hype’a kadar yaşıyor.

Oyun için tasarlanan Katana GF serisi, 11. nesil Intel ile donatılmıştır.® H serisi işlemci ve NVIDIA GEFORCE RTX 30 serisi grafikler. Güçlü özellikler, tıpkı Ejderha Klanı’nın güçlü bir kılıcı sallayan bir savaşçısı gibi, oyun sırasında gerçek performansı ortaya çıkarmak için optimize edilmiştir. Katana serisi, Sword serisi dizüstü bilgisayarların tüm avantajlarını devralır ve güçlü yönlerini geliştirir.

MSI_NB_GF76 Katana_Black_photo11

En yeni Wi-Fi 6, ışık hızında oyun, en iyi akış ve en sürükleyici deneyimler sunmak için tasarlanmış 802.11ax standartlarına ve Wi-Fi 5’ten 3 kat daha hızlıdır. Intel Wi-Fi 6 ile Extreme Performance modu ile oyun oynarken veya rekabet alanında rekabetinizi alt üst etmek için birleştirin.

Crosshair 15 ile Nişan Alın

MSI_NB_Crosshair_15_1583_photo02 (1)

Crosshair 15, birinci şahıs nişancı meraklılarını memnun etmek için tasarlanmıştır. Dizüstü bilgisayar serisi, 12. Nesil Intel ile zor oynuyor® 14 Çekirdekli i7 Intel® CPU ve NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti GPU. MSI’ın imza niteliğindeki Cooler Boost 5 sistemi, hava akışını devam ettirmek için 2 fan ve 6 boru kullanır ve bu üst düzey bileşenlerin gerçekten parlamasını sağlayan daha düşük çekirdek sıcaklığı.

QHD 1440p ekran, daha fazla ayrıntı görmek için FHD’den 1,77 kat daha fazla piksel yoğunluğu sunar ve onunla birlikte yüksek çözünürlüklü oyun fps tavanını kırmak için güçlü RTX 30 GPU şirketleri. Ayrıca, duyarlı, dokunsal geri bildirim ve daha fazla güvenilirlik için 1,7 mm tuş hareket mesafesine sahip bir oyuncunun tercihi olan klavye ile donatılmıştır.

Seçimler, Seçimler.

MSI Bağımsızlık Günü İndirimi şimdi başladı ve bu ve diğer MSI dizüstü bilgisayarlarda %30’a varan indirim sunuyor. İçinizdeki kahramanı serbest bırakın ve kendinizi tercih ettiğiniz oyun silahıyla donatın. Ne de olsa, kendi kahramanlığınızı kutlamak için Bağımsızlık günü (uzun) hafta sonundan daha iyi ne olabilir?

Bu bir Ortak Gönderisidir.genel-5