ABD’nin Hisseleri kripto borsası Coinbase, bu sabah yükselişinden sonra sallandı. ikinci çeyrek sonuçları hem üst hem de alt sıradaki beklentileri kaçırdı, piyasa öncesi işlemlerde %5’ten fazla düştü ve piyasalar açıldıktan sonra %7’ye kadar sıçradı.

Kripto ile ilgili ticaret faaliyetlerindeki artış sayesinde bir zamanlar 2021 doğrudan listelenmesinin ardından oldukça kârlı olan şirket, şimdi maliyetleri sınırlamak ve pazarında devam eden “kış”ı cesaretlendirmek ve tam olarak önceki karlılık hedeflerine bağlı kalmak için çalışıyor. yıl.

Coinbase raporu – TechCrunch’ın ilk bakışını buradan okuyun – büyüleyici verilerle doludur ve sadece bir sütunda detaylandırmayı zorlaştırır. Coinbase’in dün bildirdiği ve geleceğe ilişkin notlarının 2022’nin ikinci yarısında kripto başlangıç ​​ekonomisi için ne anlama geldiği konusunda kafamızı karıştırmak için bugün daha derine iniyoruz.

Aşağıdakiler, Coinbase’in raporundan bize göze çarpan beş çıkarımdır. Elbette, kritik bir şeyi kaçırdığımızı düşünüyorsanız bize bildirin. Çalışmak!genel-24