Swathy Prithivi, Uber ve Opendoor’daki yıllarından mütevazi bir şekilde bahsediyor, ancak bu güçlü şirketlerde yönetici olarak rolü, kendi girişimini kurma konusunda iyi bir konuma gelmesini sağladı. Atomic VC, bazı açılardan geleneksel bir risk sermayesi firmasından çok bir kuluçka makinesine benzeyen erken aşama yatırımına yönelik benzersiz bir yaklaşımla başından beri oradaydı.

Prithivi ve Atomic Principal, Jordan Kong, sonunda kilo kaybı başlangıcı olan Found’in oluşumunu – ve erken yanlış ateşlemeleri – tartışmak için bugün TechCrunch Live’da bize katıldı. Şirket, obeziteyi bir “karar değil, bir hastalık” olarak konumlandırarak, hastaların farklı yolculuklarına uyarlanmış karmaşık tıbbi bilgiler sunarak kendini farklılaştırmaya çalışıyor.

canlı etkinliğe katılabileceğinizi umuyoruz. 10 Ağustos Çarşamba, 12:00 PDT. Buradan kaydolun ve şunu kullanarak Saha Uygulaması’na başvurun: bu form.

TechCrunch Live kayıtları her Çarşamba öğlen Pasifik’te yayında. Etkinliğe buradan katılın. Ücretsizdir ve katılımcılar konuklara soru sorma, Saha Uygulamasına katılma ve diğer katılımcılarla iletişim kurma fırsatına sahiptir. Gösteri akışları Twitter, Facebook ve YouTube’da yayınlanıyor, ancak yalnızca Grip’teki izleyiciler ek özelliklere erişebiliyor.genel-24