Öğrenciler ve personel için Two Point Campus mutluluğunu artırmanın yollarını mı arıyorsunuz? Üniversiteniz genelinde Two Point Campus notlarını artırmaya çalışıyorsanız, öğrencileriniz toplu olarak bir konuda mutsuzdur veya öğretmenlerinden bazıları eğitimsizdir, düşük ücretlidir veya çalışma koşulları kötüdür. Neyse ki, öğretmenleri Eğitim Bölmelerine dahil etmek, onların yeni beceriler öğrenmelerini sağlar, terfi ettirildiğinde gelirlerini artırır ve personel odalarına ve banyo tesislerine baktığınız sürece ihtiyaçları karşılanacaktır. Ancak, öğrenciler için bunu çözmek biraz daha zor.

Bazen, bir öğrencinin veya personelin mutluluğunu nasıl artıracağınızı bulmak, üzerlerine tıklamak ve profillerini okumak kadar basittir. Bu, sınıflarını bırakmalarını veya başarısız olmalarını önlemek için müdahale gerektiren herhangi bir ihtiyacı gösterebilir. Bununla birlikte, bir doktorun muhtemelen söyleyeceği gibi, tedaviden ziyade önlemeye odaklanmak her zaman daha iyidir ve bu düşünce, öğrencilerinizin hoş vakit geçirmesini sağlamak için çalışır. İki Nokta Kampüsün çekiciliğini artırmak bu faktörlerden biri olsa da – bağlantılı rehberimiz bu konuda daha fazlasını içeriyor – öğrenci mutluluğunu arttırmanın daha etkili yolları var.

Two Point Campus’te mutluluk nasıl arttırılır?

Öğrencilerinizin mutluluğunu artırmanın dört temel yolu vardır:

 • Tıbbi ve pastoral bakım sağlayarak refahlarını iyileştirin.
 • Oda prestijini geliştirin.
 • Öğrenci kulüpleri kurun ve teşvik edin.
 • Mevcut eğlence seçeneklerinin sayısını artırın.

Lisans öğrencilerinize bakmak için Personel Tıbbi Ofisleri ve Pastoral Destek odaları

Çoğu kurs, öğrencilerinize bir tür tıbbi veya duygusal travma yaşatacaktır. Bununla birlikte, banyolar ve yatakhaneler gibi temel odaların sayısı gibi başka faktörler de söz konusudur. Örneğin, öğrencilerinizin birçoğunda Kötü Koku hissi varsa (temelde kötü kokarlar), bunun nedeni muhtemelen yeterli sayıda duş odası, banyo veya el dezenfektanı olmamasıdır.

Ancak üzücü gerçek şu ki, öğrencilerin hastalanmasını engelleyemeyeceğiniz zamanlar olacak. Bu, istilacı öğrencilerin balkabağı büyüleriyle onları büyülemesi gibi birkaç nedenden dolayı olabilir. Kampüste birkaç Tıbbi Ofis ve Pastoral Destek odası ve çok sayıda eğitimli asistan bulunmasına rağmen, tıbbi yardım için kuyruğa girmenin bir sorun olmayacağından emin olabilirsiniz. İdeal olarak, kampüste en az üç Tıbbi Ofis ve Pastoral Destek odası inşa etmek ve ardından hem İlk Yardım hem de Pastoral Bakım konusunda eğitimli sekiz asistan istihdam etmek için çalışmak isteyeceksiniz.

Two Point Campus mutluluğu: Kitaplıklar, sıralar ve güzel görünmesi için süslemelerle dolu bir yurt. Yatakların çoğunda öğrenciler uyuyor.

Daha fazla malzeme ekleyerek bir odanın prestijini artırın

Basitçe söylemek gerekirse, oda ne kadar büyükse ve içinde ne kadar çok eşya varsa, o odanın prestij puanı o kadar yüksek olur. Bunu artırmak için herhangi bir öğeyi kullanabilirsiniz, ancak genel olarak konuşursak, en iyi öğeler VR Laboratuvarı’ndaki VR platformları veya Bilgisayar Laboratuvarı’ndaki analog bilgisayarlar gibi odaya özel öğelerdir.

Bu aynı zamanda, gelen kutunuzda görünebilecek, öğrencinizin notlarını ve mutluluğunu artırmak için odalarınıza ekleyebileceğiniz, kurs ödevlerini veya kişisel hedef isteklerini karşılama avantajına da sahiptir. Bu nedenle, odalarınız için yeni eşyaların kilidini açmak için mümkün olduğunca çok Kudosh biriktirmeye değer.

Two Point Campus mutluluğu: Bir sıra öğrenci Hız Yürüyüşü kulübüne katılmak için sıraya giriyor.

Öğrencilerinizin ikramiye almak için kulüplere katılmasına izin verin

Öğrencilerinizin katılabileceği ve her biri farklı avantajlar sunan beş kulüp vardır. Bunlar:

 • Kitap Kulübü: Üyeler daha hızlı öğrenir.
 • Hızlı Yürüyüş kulübü: Üyeler hızlı yürürler.
 • Güç şekerleme kulübü: Üyeler her yerde enerji kazanır.
 • Doğa Klübü: Üyeler kampüsün çekiciliğini korur.
 • Küre kulübü: İşe alınan üyeler için para alın, ancak bunun üye mutluluğunu zaman içinde azalttığını unutmayın.

Zamanla, kulüp üyelerinden, seviyelerini yükseltebilmeleri için kampüste nesneler inşa etme istekleri alacaksınız. Bunu yapmak, kulüplerinin avantajının etkinliğini maksimum 10. seviyeye kadar artıracaktır.

Two Point Campus etkinlikleri: Canlı bir grup sahnede müzik çalıyor. Bateri seti, gidonlarla kontrol edilen bir robot tarafından çalıştırılır. Seyircinin swot'ları, şövalyeleri ve lüksleri var.

Eğlenceli etkinliklere ev sahipliği yapmak için Öğrenci Birliği’ni kurun

Öğrenciler, serbest bırakacakları ve eğlenecekleri bir yerleri olmadıkça asla tamamen mutlu olamazlar – gerçekten anlaşılabilir. Bunu iki özel oda inşa ederek yapabilirsiniz: orta büyüklükte bir Öğrenci Salonu (altıya altı kare idealdir) ve uygun büyüklükte bir Öğrenci Birliği, yani en azından yediye on kare olması gerekir.

Bu yönergeleri takip etmek size atari dolapları, Fussball masaları, dart tahtaları ve Öğrenci Salonunuzdaki diğer boş zaman etkinlikleri gibi birçok eğlence seçeneğine sığacak alanı sağlar. Öğrenci birliğiniz her zaman bir bara sahip olacaktır, bununla ilgilenmesi için neşeli bir asistan tutmanız gerekir, ancak bu odaya canlı eğlence için bir sahne ekleyebilirsiniz.

Lisans öğrencileriniz için canlı etkinliklere ev sahipliği yapan sadece Öğrenci Birliği değildir. Konferans salonları, kısa bir süre için farklı film türlerini gösteren sinemalar olarak ikiye katlanabilir. Öğrenci Salonunuz ayrıca genel morali artırmak için bir partide kalem yapabilir. Size mutluluk bonusu vermeyen tek etkinlik, Cheeseball Pitch veya Jousting Field gibi çeşitli spor alanlarındaki turnuvalardır, çünkü maçlar öncelikli olarak seviye hedeflerini tamamlamak içindir.

Bu ipuçlarıyla, kurumunuzun genel mutluluğunu en üst düzeye çıkarma yolunda ilerliyor olmalısınız. Ancak, bu yönetim oyununa yeni başlıyorsanız, neden üniversitenizi etkili bir şekilde yürütmek için daha fazla ipucu ve püf noktası için İki Noktalı Kampüs kılavuzumuza göz atmıyorsunuz?oyun-2