Görünüşe göre yeni bir Alienware QD-OLED oyun monitörü sızdırıldı ve mevcut bir modelin düz bir versiyonu gibi görünüyor. Varyant, benzer özellikleri, ekran boyutunu ve işlevselliği korurken eğrilerin lanetine girmeyen oyun bilgisayarı meraklılarına hitap edebilir.

tarafından tespit edildi harukaze5719, söz konusu Alienware oyun monitörü, HDR gücü içeren bir ekran olan QD-OLED AW3423DW’nin düz panel versiyonu gibi görünüyor. Kore hükümetinin web sitesinde bulunan bir listeye göre, 34 inçlik ekran “AW3423DWF” model numarasıyla gelecek, ancak tam olarak ne zaman geleceği belirsizliğini koruyor.

Kıvrımlı oyun bilgisayarı ekranları herkes için değildir ve QD-OLED AW3423DW’nin düz bir sürümü, para kazanmak için yüksek özellikli bir ekran arayan her şeyi cezbedebilir. Mevcut yineleme 1.300 USD’den geliyor, ancak eğrilerden kurtulmanın daha düşük bir fiyat etiketi ile birlikte olma ihtimali var. Bununla birlikte, sızdırılan liste AW3423DWF özelliklerini içermiyor, bu yüzden masaya daha az veya daha fazla getirip getirmediğini bekleyip görmemiz gerekecek.

En iyi oyun monitörü sahnesinde QD-OLED için hala erken ve Samsung ve Alienware gibi seçenekler kavisli panellere sahip. AW3423DW’nin düz bir versiyonu gelirse, özellikle daha popüler olduğu kanıtlanırsa, üreticileri geleneksel için içbükeyden vazgeçmeye teşvik edebilir.

Elbette piyasada OLED’in yanı sıra başka ekranlar da var ve AOC AGON Pro AG274QXM gibi mini LED ekranlar harika bir alternatif oluşturuyor. Ancak, bükülmeden organik bir ekran almaya kararlıysanız, Alienware’in yolda bir çözümü olabilir.oyun-2