Saygın bir anlaşma sızıntısına göre Ghost Recon Wildlands yakında PS Plus Extra Ağustos programına eklenecek.

Bu bilgi, bilgileri Fransız fırsatlar sitesinde yayınlayan, bilinen Fransız anlaşmaları sızdıran ‘billbil-kun’dan geliyor. Fırsatlar bir kaç gün önce.

Sızıntı, “Bu yorumu bir başkasına gömülü olarak okumayı başaranlara küçük bir bonus, Ağustos ayında Ekstra kataloğundaki Ubisoft+ oyunları arasında Ghost Recon Wildlands da olacak” dedi (çevrildi).

“Açıkçası, bu internette (her zamanki yollarla) bulamayacağınız özel bilgilerdir.”

‘billbil-kun’ yaklaşmakta olan PS Plus ve Xbox Game Pass’i oldukça uzun bir süredir doğru bir şekilde sızdırıyor ve en son bu ay için PS Plus temel dizisini sızdırdı. Bu ayın PS Plus oyunları arasında Tony Hawk Pro Skater 1 + 2, Little Nightmares ve Yakuza: Like a Dragon yer alıyor.

Bir sonraki PS Plus ekstra oyunları muhtemelen yakında açıklanacak. Bizi izlemeye devam edin.

Ghost Recon Wildlands, 2017’de PC, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürüldü.

KARTEL’İ YÜKSELTİN

Yakın bir gelecekte Bolivya, adaletsizliği ve şiddeti yayan acımasız bir uyuşturucu karteli olan Santa Blanca’nın eline geçmiştir. Amaçları: tarihteki en büyük Narkotik Devletini yaratmak.

HAYALET OLUN

Ghost’unuzu, silahlarınızı ve teçhizatınızı yaratın ve tamamen özelleştirin. Tam bir oyun tarzı özgürlüğünün tadını çıkarın. Takımınıza liderlik edin ve tek başınıza veya en fazla üç arkadaşınızla karteli devirin.

BOLIVYA’YI KEŞFEDİN

Ubisoft’un en büyük aksiyon-macera açık dünyasında yolculuk edin. 60’tan fazla farklı araçla hem yolda hem de arazide, havada, karada ve denizde Wildlands’in çarpıcı çeşitlilikteki manzaralarını keşfedin.

GÖZLERİNE GÜVEN

Santa Blanca Karteli’ni ortadan kaldırmak, Tobii Eye Tracking ile daha da zengin bir deneyim haline geliyor. Genişletilmiş Görünüm, Bakışta Hedefleme ve İletişim Çarkı gibi özellikler, geleneksel kontrollerinizi kesintiye uğratmadan veya değiştirmeden çevreyle etkileşim kurmak için doğal göz hareketinizi kullanmanıza olanak tanır. Artık kapsamlı bir göz izleme özelliği seti ile donanmış, ekip iletişimi daha sorunsuz hale geliyor, çatışmalar daha yoğun hale geliyor ve yeni çevrenizi keşfetmek daha da sürükleyici bir maceraya dönüşüyor.

Bu yazıda bahsedilen ürünlergenel-17