Moto Razr 2022 neredeyse geldi ve bazı insanlar neredeyse tadına bakabilir. Öte yandan diğerleri, gerçekten bir tane rezerve edebilme ayrıcalığına sahiptir. Bu doğru – Motorola, popüler bir Çinli perakendeci olan JD.com aracılığıyla Razr 2022 için rezervasyonları açtı. Bu bilgi parçası ilk olarak GSMArena’dan bir makale. bu rezervasyon sayfası Moto Razr 2022 için katlanabilir form faktörünün sağladığı çeşitli “modları” gösteren bir dizi görüntü ile yeni akıllı telefonu tüm görkemiyle sergiliyor. Yeni Razr 2022, daha büyük bir dış ekran, daha uzun pil ömrü ve muhteşem amiral gemisi özellikleri de dahil olmak üzere ürün yelpazesinde önemli iyileştirmeler sunmaya hazırlanıyor.

Yani, cihaz gerçekten ilk etapta başlatılabilirse. Referans olarak, Moto Razr 2022’nin 2 Ağustos’ta Moto X30 Pro ile birlikte piyasaya sürülmesi planlandı. Ancak olay şuydu son anda iptal edildi ve daha sonra yeniden planlandı. Umalım ki bu sefer öngörülemeyen bir siyasi kargaşa olmaz (tabii ki sadece Razr 2022 adına değil).

Rezervasyon sayfası ayrıca bize başka bir önemli bilgi verir. Moto Razr 2022’nin farklı konfigürasyonlarını listeler. Şu an için üç tane var. Temel model, 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama ile birlikte gelir. Üst uç, 8 GB RAM’i tutar, ancak 128 GB’lık bir dahili depolama daha ekler (toplam 256). En üst seviye model, 12 GB RAM ve 512 GB dahili depolama ile birlikte gelir.

Bununla birlikte, bu şu anda çoğu kullanıcı için çok az şey ifade ediyor. Sonuçta, Moto Razr 2022’nin Çin’den çıkıp çıkmayacağına dair hala bir haber yok. Çin’in fırlatmasının ne kadar zahmetli göründüğü göz önüne alındığında, uluslararası bir fırlatma imkansız değilse bile daha da zor görünüyor.

Her halükarda Motorola, katlanabilirlerin tartışmasız kralı Samsung ve özellikle Galaxy Z Fold 4 ile rekabet etmeye çalışıyor gibi görünüyor. Bu sadece Çin’de kazanılabilecek bir savaş değil. Bu, tüm dünyada verilmesi gereken bir savaştır. Bu, dört gözle beklediğim tek potansiyel küresel çatışma.telefon-1