İzleme zevkiniz için Marvel’s Midnight Suns Captain Marvel oyununun 5 dakikadan biraz fazlası gösterildi. Captin Marvel, Midnight Suns olaylarıyla birlikte Marvel evreninde zaten bir güç merkezi olsa da, Lilith’i devirmek için gücünün her zerresine ihtiyacı olacak.

Marvel’s Midnight Suns, Firaxis tarafından geliştirilen bir taktik RPG’dir ve bir dizi Marvel süper kahramanını iblisle karşı karşıya getirecektir. Lilith, Şeytanların Annesi. Uykusundan uyanan Lilith, efendisi Chthon’u canlandırmaya ve tüm evreni ele geçirmeye kararlıdır.

Oyuncular, bir karanlık ordusunu yenmek ve dünyayı kurtarmak için gereken bir dizi derin taktik savaşta paçavra bir grup kahramana liderlik eden orijinal ve özelleştirilebilir bir kahraman olan “Avcı” rolünü üstlenirler. Oyun, Captain America, Robbie Reyes’in Ghostrider, Blade ve az önce gördüğümüz gibi Captain Marvel gibi oyuncunun ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilen kahramanlar içeriyor.

Marvel’s Midnight Suns’ın başlangıçta 2021 2022’de piyasaya sürülmesi planlanıyordu, ancak Mart 2022’ye ertelendi. Daha sonra yeni bir çıkış tarihi olan 7 Ekim 2022 ile tekrar ertelendi. PS4, PS5, Xbox One ve Xbox’ta satışa sunulacak X|S Serisi, Anahtar ve PC.

Yazar hakkında


oyun-4