Birçoğumuz yavaş yavaş arabalardan daha çevre bilincine sahip ulaşım modlarına doğru ilerliyoruz. E-Bike’ın dünyayı kasıp kavurması sürpriz değil. Kirli arabalardan kurtulmanızı sağlar, yoğun saatlerde sizi sıkışık toplu taşımadan kurtarır ve ayrıca hafta sonları park yeri düşünmeden uzak bölgeleri keşfetmenize yardımcı olur.

Ancak sağlam bir yapıya sahip, güçlü, sürüşü rahat ve sık sık mola vermenizi gerektirmeyen pil ömrüne sahip bir E-Bike bulmak biraz zor olabilir. Her şeye sahip bir şey bulmayı başarsanız bile, sonuç çok pahalı olabilir.

Bu yüzden ilk gördüğümüzde şaşırdık. ENGWE X26 All-Terrain E-Bike için Indiegogo kampanyası. Her şeyi ve her şeyi tasarımının merkezinde konforla yapan bir E-Bike? Rüyalar gerçek olur!

Ofisten off-road’a gidebilecek bir bisiklet arıyorsanız, cevap ENGWE X26! X26, güçlü 1000W motoruyla her türlü araziyle başa çıkmak için tasarlanmıştır. Değiştirilebilir çift pilli bir ürün canavarıdır – evet, kesintisiz sürüş için size ek 62 mil verebilecek ikincil bir pil dahildir! Motosiklet seviyesindeki kalın lastikleri, etkileyici bir katlanabilir tasarımı ve üçlü süspansiyon sistemini ekleyin ve X26’nın neden bizi ve yüzlerce destekçiyi heyecanlandırdığını görebilirsiniz.

Yağlı ve lezzetli lastikleriyle kesinlikle diğerlerinden ayrılan parlak bir tasarım. Demiryolu raylarını, dağları, çakıllı yolları geçin veya sadece şehir içi bir yolda çalışmaya götürün – X26, güvenilir ortağınız olacak. ENGWE X26 ayrıca gece veya tünel sürüşünü süper güvenli ve eğlenceli hale getirmek için 48V 12W far ve ortam ışığı sensörleri ile birlikte gelir.

X26 E-Bike’daki Indiegogo kampanyası 14 Ağustos’ta sona eriyor ve onunla birlikte kaçırılmayacak erken kayıt fiyatı olan 1.599$ (perakende: 2.699$)

Pazar, E-Bikes ile dolup taşıyor, ancak nadiren tüm kutuları kontrol eden ve kullanıcının dikkatini çekmeyi başaran bir ürün geliyor. ENGWE’nin hedefin çok ötesine geçen ve 400’den fazla destekçiden destek alan finansman kampanyası, X26’nın sıradan bir motorcunun ihtiyaçlarını nasıl karşıladığının bir kanıtıdır. Kampanya birkaç gün içinde sona eriyor, ancak şirket, erken destekçilerin bisikletlerini almasıyla birlikte birimlerin sevkiyatına şimdiden başladı.

Kampanya döneminde 1599$’a teklif edildiENGWE X26, çoğu arazi tipi E-Bike’dan daha ucuzdur. Ancak bu oran sadece destekçiler içindir ve finansman kampanyası sona erene kadar önümüzdeki birkaç gün boyunca geçerli kalacaktır. Güvenilir, her türlü araziye uygun, güçlü bir E-Bike arıyorsanız, şimdi araştırmanızı yapmak, incelemeleri okumak ve daha sonra erken rezervasyon teklifindeyken X26’yı almak için en iyi zaman olacaktır. Kampanya sona erdiğinde, perakende satış fiyatı 2699 $ ‘dan geçerli olacaktır.

Dikkatimizi çeken en önemli özelliklerden bazıları:

  • 1000W motor
  • 31mph maksimum hız
  • 1373Wh çift pil
  • Üçlü şok süspansiyon sistemi
  • 26×4 şişman bisiklet lastikleri
  • %30 yokuş tırmanma
  • Kolay taşıma ve saklama için katlanabilir tasarım
  • Otomatik 48V 12W farlar
  • Maksimum 62 millik sürüş menzili: durmadan keşfetmekle dolu bir gün
  • Yüksekliği ayarlanabilen deri koltuklar
ENGWE X26 Arazi Tipi eBike

ENGWE X26, çeşitli arazilerde sorunsuz bir şekilde yelken açmanıza yardımcı olan farklı sürüş modları sunar. Örneğin, günlük işe gidip gelmek veya şehirdeki egzersizler için Normal Mod ile gidebilirsiniz. Alternatif olarak, yoğun antrenmanlar veya engebeli alanlara tırmanmak için daha da zorlamak için Spor Modunu seçebilirsiniz. X26’da ayrıca ağırdan alıp eve gitmek istediğinizde bir Yardım Modu vardır.

Fakat bekle! Bu pastadaki kirazın ne olduğu hakkında konuşmadık bile… bu yanlış bir benzetme olabilir ama merak etmeyin, o pastayı X26 ile halledeceksiniz, o yüzden yiyelim! Bu “kiraz”a geri dönersek, X26, 8 vitesiyle sürüşü mutlak bir zevk haline getiriyor! ENGWE X26, yakın oranlı mühendisliği ile tanınan bir marka olan Shimano’nun en yeni dişli kasetlerini kullanır. Bu mühendislik çabası, arazi veya kendi enerji seviyeniz ne olursa olsun, sürüş verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için her zaman doğru vitesi bulabilmeniz anlamına gelir.

e-bisiklet fiyatları e-bisiklet yorumları

2014 yılında kurulan ENGWE, ekibin kendisinin de dediği gibi “elektrikli bisiklet teknolojisi konusunda paranoyak”. Ekip, dünya çapında 600.000’den fazla E-Bike’ı başarıyla teslim etmeyi başardı ve doğrudan tüketici geri bildirimi ile sadece kendi ürünlerini değil, aynı zamanda yenilikleri ile tüm sektörü ileriye taşımaya devam ediyor.

unutma Daha fazla ayrıntı için Indiegogo kampanyasına göz atın Ürün kalitesi ve sevkiyat vaatleriyle ilgili tüm şüpheleri gidermek için bu harika faydacı bisiklet ve arkasındaki üreticiler hakkında. Bu yeni gelen değil; bu, E-Bikes’ın güvenilir bir yenilikçisidir. X26 zaten vahşi olduğundan, bunun gerçekten bir E-Bike satın almak isteyen herkes için satın alınması gereken bir ürün olduğunu doğrulamak için yorumları da okuyabilirsiniz.

Etik sorumluluk reddi: Wccftech okuyucu desteklidir; satın alımlarınız, bağlı kuruluş komisyonları kazanmamıza ve bağımsız kalmamıza yardımcı olur.genel-17