Yeni bir telefon alırken eski telefonunuzu takas etmek her zaman biraz para biriktirmenin kolay ve sorunsuz bir yoludur. Kullanılmış pazarda muhtemelen daha fazlasını elde edebilirsiniz, ancak bu çok fazla beklemeyi, lapa lapa alıcılardan gelen çağrıları almayı ve genel olarak tüm nakliye ve ödeme süreciyle ilgilenmeyi içerir. Bir taşıyıcı ya da mağaza, o eski telefonu alıp yenileyip yeni bir müşteriye satmaktan ya da çok eskiyse ya da kurtaramayacak kadar doğrudan geri dönüştürmekten çok mutlu olacaktır.

Vodafone UK, takas sürecini daha da cazip hale getirdi yeni “Rakipsiz Takas” teklifiyle. Her şeyden önce, My Vodafone uygulamasındaki gelişmiş Takas Aracı sayesinde artık ekstra kolay. Sadece açın, telefonunuzu değerlendirmesini sağlayın ve bir fiyat teklifi alırsınız. İkinci olarak, Vodafone takas değerlerinde her zaman en iyi teklifleri sunduğundan emin olmak için günlük fiyat kontrolleri yapacak.
Telefonunuzu değerlendirdikten sonra, fiyat teklifi kilitlenir ve posta yoluyla veya herhangi bir Vodafone mağazasına yürüyerek göndermek için iki haftanız vardır. Müşteriler, eski cihazlarının değerini üç yoldan biriyle alabilir: banka havalesi, yeni telefon satın alırken fiyat indirimi veya yeni Airtime planı için fatura kredisi.
Rakipsiz Takas 23 Eylül’e kadar devam edecek, bu yüzden onu kullanmak isteyip istemediğinize karar vermek için bolca zamanınız var. Muhtemelen göz kulak olmak iyi bir fikir olacaktır. Vodafone telefon fiyatları da cabası. Aklınız henüz belirli bir operatöre geçmediyse, biz de şu listeler var: en iyi O2 fırsatları, ayrıca ayrı Virgin Media anlaşmaları ve EE telefon fiyatları.telefon-1