Ne bilmek istiyorsun

  • VentureBeat yazarı Jeff Grubb kısa süre önce Deus Ex: Human Revolution ve Deus Ex: Mankind Divided’ın geliştiricisi Eidos Montreal’in seriyi geri getirmek istediğine dair söylentiler duyduğunu söyledi.
  • Bildirildiğine göre, geliştirici “Cyberpunk 2077’nin yapamadığını yapmak” istiyor, bu da muhtemelen Eidos Montreal’in daha parlak ve ilgi çekici bir deneyim sunmayı hedeflediği anlamına geliyor.
  • Embracer Group’un Square Enix’ten Eidos Montreal’i satın alması tamamlandıktan sonra resmi olarak yeni bir Deus Ex’i duyabiliriz.

VentureBeat’ten Jeff Grubb’un yakın tarihli bir bölümde yaptığı yorumlara göre (yeni sekmede açılır) Game Mess Mornings podcast’inden, Deus Ex: Human Revolution ve Deus Ex: Mankind Divided’ın arkasındaki stüdyo olan Eidos Montreal, seriyi geri getirmek istiyor.

“Duyduğum gümbürtüler… stüdyo [Eidos Montreal] Grubb, Embracer’ın geliştiriciyi Square Enix’ten satın almasını tartışırken, “Hemen Deus Ex’e girmek istiyor” dedi. “Bu konuya geri dönmek istiyorlar… Cyberpunk 2077’nin yapamadığını yapmak istiyorlar. Bunun olup olmayacağını göreceğiz – daha çok erken, bunun neye dönüşeceğini kim bilebilir, ancak bu konuşmanın mevcut Square Enix altında başlaması bile mümkün değildi.”

(İmaj kredisi: Square Enix)

Sevgili siberpunk birinci şahıs sürükleyici sim serisinin hayranları, 2016’daki Deus Ex: Mankind Divided’dan bu yana yeni bir Deus Ex oyunu duyurulmadığı için bu haberi duymaktan şüphesiz mutlu olacaklar. Embracer ve Square Enix arasındaki anlaşmanın beklendiği gibi Eylül 2022’de kapanacağını varsayarsak, bu söylenti Eidos Montreal’in seriye geri dönme olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.genel-20