Birkaç gün önce, bilgi veren Dijital Sohbet İstasyonunun Weibo’da Pixel hayranları için bazı heyecan verici bilgiler yayınladığını söylemiştik. “Bay İstasyon”, Sözleşmeli üreticinin yazdığını yazdı Foxconn, Pixel Fold/Notepad ve Pixel 7 Ultra adında seramik bir gövdeye sahip olabilecek yeni bir amiral gemisi modeli üzerinde çalışıyordu. Gönderi ayrıca, katlanabilir ilk Pixel hakkında daha ilginç bilgilerden de bahsetti.

İlk katlanabilir Pixel, öne bakan selfie/görüntülü sohbet kamerası için benzersiz bir yerleşime sahip olabilir.

Tipster, Pixel Fold/Notepad’in arkasının Pixel 7’ye benzediğini ve bunun arkasında bir kamera çubuğu olacağını söylüyor. İlginç bir şekilde, Pixel Fold/Notepad’in ön tarafı ile katlanabilir Oppo Find N arasında bir benzerlik buldu. Pixel Fold’un iç ekranının en son söylenti boyutu 7,6 inç, Galaxy Z Fold 4 için beklenen boyutla aynı. katlanabilir Pixel, 5.85 inç dahili ekrana sahip olabilir.

Digital Chat Station, katlanabilir Pixel Fold/Notepad’in bir kitap gibi yatay olarak açılıp kapanacağını kaydetti. Google Kamera 8.6 güncellemesinde bulunan bir simge, cihazın nasıl kapatıldığını gösteren bir şema gibi görünüyor. Ve Weibo gönderisi, dahili ekranın tam boyutlu bir ekran olmasını sağlayan bir delik veya çentik olmadığını belirtmek için devam ediyor. Selfie ve görüntülü sohbet kamerası, telefon için daha kalın çerçevelere yol açabilecek şekilde cihazın çerçevesine yerleştirilmiştir.

Ön kameranın ekranın altına yerleştirildiği Xiaomi Mi Mix’in ilk sürümlerinde böyle bir kurulum gördüğümüz için selfie kamerasını çerçeveye yerleştirmek yeni değil. Aynı yerleşim, 2011’de MeeGo destekli Nokia N9 ile kullanıldı.

Tekrar tekrar kapanan Pixel Fold/Notepad, Google’ın kendi Tensor yonga seti tarafından desteklenecek ve Pixel 5’te görülenle aynı arka kameralara sahip olması bekleniyor. Bu, katlanabilirin bir birincil kameraya sahip olması gerektiği anlamına geliyor. 12.2MP sensörle desteklenir ve 16MP sensörle desteklenen ultra geniş kamera.

Google görünüşe göre kibosh’u Mayıs’ta ikinci kez projeye koyarak, Pixel Fold/Notepad, Samsung’un Galaxy Z Fold 4’ü yenecek kadar iyi değildi. O zamandan beri, Ekim ayında tanıtılacak sürpriz bir Pixel modeli hakkında bazı söylentiler var. Çoğu kişi bunun Pixel 7 Ultra olmasını bekliyordu. Böyle bir telefon muhtemelen dört rakamdan başlayacağından, belki de Pixel 6 serisindeki optik biyometrik okuyucu yerine daha pahalı bir ultrasonik ekran altı parmak izi sensörüne sahip olacak.

Google, Pixel 6 ve Pixel 6 Pro birimlerini elinde tutanları ödüllendirecek mi?

Digital Chat Station haklıysa, Pixel hayranları her zamankinden daha fazla seçenekle dolup taşacak. Geçen ay Google, orta sınıf Pixel 6a’nın satın alınması için Pixel 3a ve 3a XL’nin takas değerini 300 dolara çıkardı. “temiz” bir ticaretle yeni telefon için fiyatı 149 dolara düşürmek. Google, bunu okuyorsanız, Ekim ayında tanıtılacak daha yeni modellerden biri için Pixel 6 veya Pixel 6 Pro’da işlem yapanlar için daha da sert bir şey yapmanız gerekiyor.

Android 13 beta 4.1’i yükledikten sonra 2021 Pixel amiral gemilerinde çok fazla sorun kalmadığından değil. Bu yazarın Pixel 6 Pro’daki kuşatılmış parmak izi tarayıcısı artık bir cazibe gibi çalışıyor ve telefonun genel hissi daha yumuşak ve daha hızlı. Yine de, birçok kullanıcı aylarca çeşitli hatalara katlandı ve birçoğu Pixel 6 veya Pixel 6 Pro’larını iade edip bir iPhone 13 Pro Max veya Samsung Galaxy S22 Ultra satın alırken, yeni Piksellerine sadık kalanlar, ödüllendirilmek.telefon-1