Evo 2022 şenliklerinin bir parçası olarak, geliştirici Arc System Works, geri alma net kodu için Persona 4 Arena Ultimax güncelleme 1.01’i yayınladı! etkinlikte duyurulan yama Bu, maçları çok daha yumuşak hale getirmeye yardımcı olacaktır. Persona 4 Arena Ultimax 5 Ağustos yama notlarındaki yenilikler için okumaya devam edin.

Persona 4 Arena Ultimax Güncellemesi 1.01 Yama Notları | Persona 4 Arena Ultimax 5 Ağustos Yama Notları:

Geri Alma Net Kodu nedir?
Geri alma net kodu, diğer oyuncunun bağlantısından bağımsız olarak çevrimiçi maçları olabildiğince sorunsuz hale getirmeye yardımcı olan bir özelliktir.

Persona 4 Arena Ultimax Hakkında

Bahisler Nihai, gerilim Maksimum, mücadele… ULTIMAX! Heyecan verici bir dövüş dokunuşuyla sevilen Persona 4 serisine en son girişi yaşayın. P-1 CLIMAX’ta bir Gölgeler ordusuyla savaşan kahramanlara katılın!

Temel Özellikler şunları içerir:

  • Ultimax Sürümü – Orijinal Persona 4 Arena hikayesi dahil olmak üzere yeni karakterler, BGM ve özelleştirilebilir seçenekler gibi daha önce yayınlanmış Persona 4 Arena Ultimax içeriğini içerir

  • Oynanabilir Karakterlerden oluşan Derin Bir Kadro – Hayranların favorileri olan Persona 3 ve “Gölge” sürümleri, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli dövüş stilleri sunar

  • Çift ses – Japonca ve İngilizce VO arasında seçim yapın

  • Şimdi PlayStation 4 ve Steam için geri alma net koduyla

Bu yamada yukarıda belirtilmeyen başka değişiklikler varsa, gönderiyi güncelleyeceğimizden emin olabilirsiniz.oyun-6