Bugünlerde iyi bir kulaklık bulmak gerçekten zor, çünkü kulaklık yok, marka ve modellerin çeşitliliği şaşırtıcı! Defalarca söylediğimiz gibi, şüpheye düştüğünüzde – bildiğiniz bir şeye dönün.

Bu durumda bilinen değişkene Beats Studio3 adı verilir – Apple’ın Best Buy’ın Yıldönümü İndirimi etkinliği sırasında büyük ölçüde indirimli olan harika bir çift kulaklık. Normalde, bunlar size 349,99 $ gibi yüksek bir geri getirecektir, ancak sınırlı bir süre için bunları 200 $’ın altında alabilirsiniz.

Beats Studio3 kulaklıklar besin zincirinin tepesinde savaşıyor, bunlar Apple’ın tescilli W1 yonga seti tarafından destekleniyor (ve aynı silikonu çok daha popüler AirPod’ların içinde bulabilirsiniz) ve ayrıca birçok ek özellik ile birlikte geliyorlar. Studio3 modeli, Kusursuz Uyarlamalı Gürültü Önleme teknolojisi, gerçek zamanlı ses kalibrasyonu, kesintisiz Bluetooth eşleştirme ve 40 saate kadar pil ömrü (aktif gürültü engelleme kapalıyken) ile donatılmıştır. Hepsine ek olarak, harika bir taşıma çantası da dahildir.

Bu kulaklıklar iki farklı renkte sunulur: Gölge Grisi ve Mat Siyah ve her satın alma işleminizde üç aylık Apple TV+ ve altı aylık Apple News+ alırsınız.telefon-1