Microsoft’un Windows 11’den Windows 10’a yazdırma yeteneklerini getirdiği bildiriliyor. Yeni yazdırma özelliğinin, bir yazdırma işine PIN ekleme seçeneğini tanıttığı söyleniyor. Bu adımın mükerrer bağlantılardan ve hatalı çıktılardan kaçınmak için eklendiği söyleniyor. Güncellemenin Windows 10 sürüm 22H2 güncellemesinin bir parçası olduğu söyleniyor. Geçen ay Microsoft’un Windows için yeni bir geliştirme programına geçtiği bildirildi. Windows 11’in ayrıca, kullanıcıların mikrofonlarına, kameralarına ve konum verilerine erişen uygulamalara bakmalarına yardımcı olacak ‘Gizlilik Denetimi’ adlı bir özelliğe sahip olduğu bildirildi.

göre son rapor Windows En Son tarafından Microsoft, Windows 10 sürüm 22H2 güncellemesinin bir parçası olarak Windows 11’in yazdırma özelliklerini Windows 10’a getiriyor. Bunun, bir yazdırma işine PIN ekleme seçeneği de dahil olmak üzere Windows 11’e özel özellikleri içerdiği söyleniyor. Bu özelliğin, hatalı çıktıların yanı sıra mükerrer bağlantıların önlenmesine yardımcı olması beklenmektedir.

Daha önce de belirtildiği gibi, Microsoft’un Windows işletim sistemi için yeni bir geliştirme programına geçtiği bildirildi. Şirketin geleneksel üç yıllık döngüsüne geri dönmesi bekleniyor, bu da bir sonraki ana sürümün 2024’te piyasaya sürülebileceği anlamına gelebilir. Şirket şu anki adlandırma eğilimine bağlı kalmayı seçerse bu sürüm Windows 12 olabilir. rapor başına. Microsoft’un ayrıca Windows’un mevcut sürümü için yeni özellikler yayınlamayı ikiye katlaması bekleniyor.

Hatırlamak gerekirse, Windows 11’in ayrıca, kullanıcıların mikrofonlarına, kameralarına ve konum verilerine erişen uygulamalara bakmalarına yardımcı olacak ‘Gizlilik Denetimi’ adlı bir özelliğe sahip olduğu bildirildi. Microsoft başlangıçta bu özelliği test için uygulama geliştiricilerine sunmuştu. Ancak, gelecekte Windows 11 kullanıcılarının, hassas verilerini sistemde izleyen uygulamaları kullanmaya devam edip etmeyeceklerine karar vermelerine izin verilecek.


En son teknoloji haberleri ve incelemeleri için Gadgets 360’ı şu adresten takip edin: heyecan, Facebookve Google Haberleri. Gadget’lar ve teknolojiyle ilgili en son videolar için sayfamıza abone olun. Youtube kanalı.

Hackerlar Tarafından Sızdırılan 28 Crore Kızılderilisinin İhtiyat Fonu Verileri, Ukrayna Temelli Araştırmacı Talep Etti

genel-8