Naoya Matsumoto'nun shonen mangası Kaiju No. 8'in kapak resmi.

resim: Viz/Shonen Jump

Bugünlerde her manganın bir ödül alması neredeyse garanti gibi görünüyor. anime uyarlaması 100 bölüme ulaşmadan önce ve özellikle shonen türü için geçerlidir. İtibaren Jujutsu Kaisen ile Casus x Aile bu yılın başlarında ve önümüzdeki testere adam, mecranın popülaritesi, okuduğunuz dizinin kısa sürede her hafta sonu izlediğiniz dizi haline gelmesi uzun sürmeyecek demektir. Ve eğer süper kahraman mangasının hayranıysanız 8 Numaralı Kaiju, tebrikler: o da bir anime uyarlaması alıyor.

Haber, Cuma günü Toho Animation’ın izniyle, Japonya’nın siyah beyaz fotoğraflarında ağır, ancak başka çok az bir videoyla yayınlandı. 2020 yılında yayınlanan ve Naoya Matsumoto tarafından yaratılan manga, sıradan bir adam olan Kafka Hibino’nun hikayesini anlatıyor. Japonya’nın kaiju ile savaşan Savunma Kuvvetleri’nin hademe olarak, küçük bir kaiju vücuduna girer ve ona iradesini korurken istediği zaman bir kaiju’ya dönüşme yeteneği verir. Doğal olarak, Savunma Gücüne katılır ve çocukluk arkadaşı Mina ile birlikte Japonya’yı korumak için yeni keşfettiği güçlerini kullanırken kaiju tarafını bir sır olarak tutması gerekir.

『怪獣8号』アニメ化発表特報

hakkında yazdık 8 Numaralı Kaiju 2021’de geri ve kaiju’nun kendilerine bir oldukça iyi diriliş popüler kültürde. Seri, Shonen Jump’ta büyük bir hit oldu ve 2021’in sonlarında platformun ulaşılan en hızlı mangası oldu. 4 milyon kopya dağıtıldı. Bir anime için hazırlanmış gibi görünen herhangi bir manga olsaydı, kesinlikle bu olurdu.

Tabii, bunu görmeden önce bir veya iki yıl beklememiz gerekecek. 8 Numaralı Kaiju anime, ama bu size bolca zaman verir mangayı yakalamak ve sizin için olup olmadığını anlayın.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7