Hogwarts Legacy’nin çıkış tarihi şu anda bilinmiyor, ancak Portkey’nin merakla beklenen Harry Potter oyununun oynanış görüntüleri giderek daha fazla ortaya çıkıyor. Yeni bir video, Hufflepuff ortak salonunun girişini gösteriyor ve topluluk, bunun irfana ne kadar sadık olduğuna kesinlikle kafayı takmış durumda.

Hogwarts Legacy, Harry Potter video oyunu evrenine yeni bir soluk getiren ve Büyücülük Dünyası tarihinin derinliklerine dalan, 2022’nin en heyecanlı gelecek bilgisayar oyunlarından biri.

Detaylara gösterdikleri özen ile tanınan, geniş Harry Potter topluluğunu memnun etmek oldukça zor bir iş olabilir, ancak Hogwarts Legacy’nin Hufflepuff Ortak odasını gösteren sahne arkası videosu, romanlara ne kadar sadık olduğu konusunda hayranlarını şaşırttı.

Adil ve sadık, ne yazık ki Hufflepuff’lar genellikle Gryffindor’lar veya Slytherin’ler için soğukta bırakılır (Fantastik Canavarlar serisinin poster çocuğu Newt Scamander hariç). Artık değil, yeni bir geliştirme videosu ortak salonlarının girişini gösteriyor ve hayranlar buna bayılıyor.

Gönderildi Oyunun resmi alt dizininde, bloklu bir öğrencinin kapıya yaklaştığını ve ritmik bir şekilde vurduğunu görüyoruz. İlk iki vuruş yavaş, ardından üç daha hızlı vuruş. Bu, Helga Hufflepuff’ı (hel-ga-huff-le-puff) açıklar ve aşağıda belirtilen orijinal giriş yöntemiyle mükemmel bir şekilde eşleşir. kitabın.

Heyecanlı bir hayran, “DETAILS DUDE” yorumunu yapıyor. “Aslında Helga Hufflepuff’ın ritmine ayak uydurmuş olmaları… Bu küçük detayları doğru yaptıkları için çok mutluyum,” diyen başka bir yanıtla yankılandı “Görmeyi seviyorsun!”

Bir Ravenclaw’dan biri, özellikle “bir kişi her tıkladığında yeni bir entelektüel veya felsefi meydan okuma sunduğu” için, kendi ortak salonuna giriş hakkında soru sormakta gecikmedi. “Bunun, Ravenclaw ortak salonuna bilgi dostu bir girişe sahip olacakları anlamına mı geldiğini merak ediyorum” diyerek, “Bunu oyun dostu bir şekilde başarabileceklerini görmek istiyorum” sonucuna varıyorlar.

2013’teki Book of Potions’tan bu yana ilk mobil olmayan Harry Potter oyununa her zamankinden daha fazla yaklaşırken, en yakıcı sorularınızdan birine yanıt veriyoruz: Harry Potter Hogwarts Legacy’de mi? Öğrenmek için dökümümüzü kontrol edin.oyun-2