Ne bilmek istiyorsun

  • 343 Industries, Halo Infinite’in Ağustos “Drop Pod” güncellemesinin 9 Ağustos’ta Xbox ve PC’de yayınlanacağını onayladı.
  • Güncelleme, çapraz çekirdekli vizör özelleştirmesinin piyasaya sürülmesi ve daha geniş bir kask ve kask bağlantı kombinasyonları yelpazesi dahil olmak üzere çeşitli özelleştirme iyileştirmeleri getiriyor.
  • Ek olarak, yama ayrıca Dereceli ve Çift Takımları oyuna ekleyecek ve gelecekteki bir güncellemede etkinleştirilecek Bölge Seçimi eşleştirmesi için temel oluşturacaktır. Oyuncular, duraklatma menüsünde de karşılaştıkları zorlukları görebilecekler.

yeni bir ön izleme blogu Halo Waypoint’te 343 Industries, Halo Infinite’in Ağustos “Drop Pod” güncellemesinin önümüzdeki hafta 9 Ağustos’ta yayına gireceğini duyurdu. Duraklatma menüsü kullanıcı arayüzüne ömür boyu ekleme.

Güncellemenin öne çıkan özelliği, bir kez başlatıldığında, tüm oyuncular için çapraz çekirdekli vizör özelleştirmesinin kilidinin açılacağıdır. Bu, hayranların Halo Infinite’in beş zırh çekirdeğinin tamamında kilidini açtıkları herhangi bir vizör rengini kullanabilecekleri ve her bir çekirdekte önceden mevcut olandan çok daha fazla vizör özelleştirme seçeneği sunacakları anlamına geliyor. Bu, genel olarak çekirdekler arası özelleştirmeye yönelik büyük bir ilk adımdır ve geliştiricilerin kasklar, zırh parçaları ve zırh ekleri gibi diğer kozmetikleri gelecekteki güncellemelerde kullanılabilir çapraz çekirdek yapma planları vardır.

(İmaj kredisi: Xbox Oyun Stüdyoları)

August Drop Pod ayrıca oyuncuların Mark VII kask eklerini daha önce kendileriyle uyumlu olmayan çeşitli Mark VII kasklarına takmalarını mümkün kılıyor. Değilken her “belirli kombinasyonlar kırpma veya büyük boşluklara sahip olabileceğinden”, her kask ile kullanılabilir olacak, oyuncuların genel olarak seçim yapmak için önemli ölçüde daha fazla seçeneği olacak.genel-20