343i, August Drop Pod önizleme blogunu az önce açıkladı. Halo Infinite yaklaşan güncellemesi sonunda uzun zamandır beklenen bazı özellikleri getiriyor ve oyun için daha iyi bir gelecek vaat ediyor. Yeni özellikler arasında çekirdekler arası özelleştirme, yeni sıralanmış çalma listesi ve daha fazlası yer alıyor. Oyuncular, önümüzdeki hafta 9 Ağustos’ta düşmesini bekleyebilirler.

Güncelleme, canlı servis oyununun geleceğinde neler olacağına dair temelleri atıyor. Çekirdekler arası özelleştirme, vizörlerle başlayacak, tüm vizörler bu aydan itibaren tüm çekirdeklerde ve birkaç Mark VII eklentisinde donatılabilecek. Bu yeni kişiselleştirme yaklaşımının gelecekte genişletileceğine söz veriliyor.

Halo Infinite nihayet 4v4 Arena olmayan bir dereceli oyun moduna da kavuşuyor. Bu aydan itibaren, Halo 5’ten bu yana uzun bir aradan sonra 2v2 aksiyonunun resmen franchise’a geri döneceği yeni bir Doubles Dereceli oynatma listesi olacak.

Son olarak, Mücadeleler duraklatma menüsünde görüntülenebilir olacak. Bu, oyuncuların oyun ortasında hangi zorlukların aktif olduğunu görmelerine izin verecek, ancak zorlukların ilerlemesini gerçek zamanlı olarak, en azından henüz izlemeyecek.

Yaklaşan bu Halo Infinite güncellemesi, merakla beklenen değişiklikler sunan Halo topluluğu için yeni bir soluk olacak gibi görünüyor. Resmi olarak 9 Ağustos 2022’de yayınlanacak.

Yama çıktıktan sonra, okuyucularımıza bildireceğimizden emin olacağız.

Kaynak: Halo Ara Noktaoyun-6