Krafton Inc, popüler bir Kore fantezi romanı olan The Bird That Drinks Tears’a dayanan isimsiz bir proje üzerinde çalıştığını duyurdu. Bir resmi internet sitesi isimsiz proje için, yaklaşan oyun üzerinde çalışacak yetenekleri işe almak için başlatıldı.

Web sitesi, projenin genel görsel kimliğini ve tonunu göstermeye yardımcı olmak için konsept sanatı ve oyun içi bilgilerle ilgili ayrıntılarla hizmete girdi. Gözyaşı İçen Kuş, Yeong-do Lee’nin bir roman dizisidir ve Kore’de en çok satan fantastik yazarlardan biridir. Romanın hayranları, Krafton’un İnsan, Rekkon, Tokebi ve Nhaga’yı içeren kitaptaki dört kritik ırk hakkındaki yorumlarını tanıyacaktır.

Tavukları kim sevmez?

Krafton ayrıca, projeyi hayata geçirmek için sanatçı Iain McCaig’in görevlendirildiğini duyurdu. McCaig, Star Wars, The Avengers, Harry Potter ve Terminator gibi çeşitli film ve serilerde çalıştı. McCaig’in çalışması, yaklaşmakta olan isimsiz oyun için görsel bir yön olacak.

Daha fazla Krafton haberi için şu hikayelere göz atmayı unutmayın:

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1