David Leitch’in HIZLI TREN Perşembe önizlemelerinde 4.6 milyon dolar ile istasyondan çekildi. Sony’nin aksiyon hamlesinin gösterimleri saat 15.00’te başladı

Brad Pitt, yüksek hızlı bir Japon hızlı treninde dolaşan bir suikastçının bu hikayesinde yıldızlarla dolu bir oyuncu kadrosuna liderlik ediyor. Seçim çerçevesindeki diğer isimler arasında Joey King, Aaron Taylor-Johnson, Brian Tyree Henry, Andrew Koji, Hiroyuki Sanada, Michael Shannon ve Sandra Bullock yer alıyor.

İlgiyi artırma umuduyla agresif bir pazarlama kampanyası yürüten Sony, 30 milyon dolar aralığında yerel bir başlangıç ​​yapmayı planlıyor. Eleştirmenler tam olarak kucaklamadı HIZLI TRENşu anda Rotten Tomatoes’da yüzde 53 eleştirmen puanına sahip.

HIZLI TREN filmin performansı üzerinde artan bir baskı yaratan, yazın son büyük stüdyo teklifi. Genel olarak, yaz gişe sezonu İşçi Bayramı’na kadar sürer, ancak pandemi nedeniyle gecikmeler devam ediyor ve stüdyolar bazı filmlerinin post prodüksiyonda ertelendiğini görüyor.

Hafta sonunun diğer yeni teklifi Jay Chandrasekhar’ın komedisi Paskalya PazarıJo Koy’un Filipinli ailesiyle birlikte gürültülü bir tatil yemeğine katılan mücadele eden bir aktör ve komedyen olarak oynadığı film.

Universal filminde Jimmy O. Yang, Tia Carrere, Brandon Wardell, Eva Noblezada, Lydia Gaston, Asif Ali, Rodney To, Tiffany Haddish ve Lou Diamond Phillips rol alıyor. Paskalya Pazarı tek haneli tahmin edilen bir hafta sonu için saat 17:00’de başlayan önizlemelerde 500.000 $ hasılat elde etti.sinema-2