Garip Al'ın 'Scarif Sahil Partisi' başlıklı makale için resim  Beklediğiniz Star Wars Summer Bop mu?

Ekran görüntüsü: Lucasfilm/Lego

bunu biliyorduk “Garip Al” Yankoviç sadece içinde görünmeyecekti Lego Star Wars Yaz Tatili özel, ama bunun için tamamen yeni bir şarkı söylüyor. Ve şimdi özel geldi Disney+’da bugün, şarkının tamamı da yayınlandı ve açıkçası? Kuraldır.

Kısa bir şarkı ama bana erken Miley Cyrus/Carly Rae Jepsen havası veriyor ve bunu mümkün olan en iyi şekilde söylüyorum:

“Weird Al” Yankovic – Scarif Plaj Partisi (“LEGO Star Wars: Yaz Tatili”nden)

Scarif, hatırlamıyorsanız, son perdenin sahnesi. haydut bir, Jyn Erso gezegeni, Cassian Andor ve mürettebat, Ölüm Yıldızı planlarını çalmak için sızdı ve sonra hepsi korkunç bir şekilde öldü. Lego’lar için garip bir yer Yıldız Savaşları markanın özellikle yarısından bu yana bir plaj partisi düzenlemesi Yıldız Savaşları galaksi görünüyor kum gezegenlerinden oluşan. Ama kim sayıyor? İşte özel bölümün resmi özeti:

“S’den çok ihtiyaç duyulan bir mola arıyorumFinn, arkadaşları Rey, Poe, Rose, Chewie, BB-8, R2-D2 ve C-3PO için ultra lüks Galaktik Starcruiser’da sürpriz bir tatil düzenler. halcyon. Ancak Finn’in son bir birliktelik yaşama planı, gruptan ayrıldığında çabucak ters gider. Arkadaşlarını ararken, üç Güç hayaletiyle karşılaşır: Obi-Wan Kenobi, Anakin Skywalker ve Leia Organa, her biri kendi beklenmedik yanlış giden tatil hikayelerini paylaşarak tatillerin sadece eğlenmekten daha fazlası olduğunu anlamasına yardımcı olur. ”

Unutma, Yankovic özelde Vic Vankoh’u oynuyor, ki bunun hala iyi olduğunu iddia ediyorum. Yıldız Savaşları isim ama Yan Kovic’ten çok, çok daha aşağıda.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7