FIFA 23’ün çıkışına yaklaştıkça EA Sports, oyun hakkında daha fazla ayrıntı paylaşmaya devam ediyor. Geliştiriciler dün odaklanmış lisanslı futbol oyununun en son sürümü için grafikler ve sunum geliştirmeleri hakkında; örneğin, bu yılın yinelemesinde, tüm maç boyunca aktif kalan saha aşınması bulunuyor.

FIFA Sunum Yapımcısı Fab Muoio şunları söyledi:

Saha, FIFA 23’teki görsel olarak en büyük gelişmemiz. Gittiğimiz yerde olabildiğince gerçekçi görünmesi için yeni donanımın gücünden yararlanmaya gerçekten baktık ve çimlerin uzunluğunu ve rengini ayarladık. Çimen. Kayma takımı veya diz kayması ile yırtıldığında çimlerin üzerindeki kirin bir kısmını bile gösteriyoruz, bu yüzden gerçekten o sahayı hayata geçiriyoruz.

Mbappé’nin bir gol kutlaması sırasında iz bıraktığını görebilirsiniz ve gerçekten harika olan şey, bunu ilk yarıda yaptığınızı söyleyin, ikinci yarıda bu izi göreceksiniz, çünkü bozulma maç boyunca devam edecek ve siz Başlamadan tam zamanlıya kadar onu bir nevi yenebilir.

FIFA 23 ayrıca abartılı gölgelere sahiptir. Bu başlangıçta kulağa heyecan verici gelmeyebilir, ancak aslında sahada yüzen oyuncuların eski hissini azaltmanın bir yolu. Muoio açıkladı:

Yaptığımız şey, topun üzerindeki gölgeyi abartmaya da bakmaktı, böylece topun kendisinde daha fazla şekil göreceksiniz ve oyuncuların kendilerindeki bazı gölgeleri abartmış olacaksınız. Düzlem yüzeyiyle biraz daha bağlantılı hissediyorlar ve bu her şeyi daha uyumlu hissettiriyor.

Elbette oyunun genel sunumunu geliştirmek için genişletilmiş maç öncesi birikim, daha gerçekçi bir kalabalık, gol ağı için geliştirilmiş fizik, yeni kutlamalar ve kadın görevlilerin eklenmesi gibi çok daha fazlası yapılıyor.

FIFA 23, 30 Eylül’de çıkıyor. Kapsamlı bilgi toplamamız için bu sayfaya gidin.

Bu yazıda bahsedilen ürünlergenel-17