Yeni bir FFXIV hayran videosu, mem yaratıcısının Mart ayında vefat etmesinin ardından Square Enix’in MMORPG’sindeki en ikonik ve sevilen Yüzüklerin Efendisi memlerinden birine saygılarını sunar. 2000’lerin ortalarında internetteyseniz, Erwin ‘Tron’ Beekveld’in Tolkien temalı kulak kurduna çok aşina olacaksınız – ilk olarak Albino Blacksheep web sitesine video olarak yüklenen “Hobbitleri Isengard’a götürüyorlar” Ağustos 2005’te.

bu orijinal video İkinci Yüzüklerin Efendisi filmi The Two Towers’dan birkaç sahneyi akılda kalıcı bir dans marşı haline getiriyor. Başlıktan da anlaşılacağı gibi, Orlando Bloom’un karakteri Legolas’ın “Hobbitleri Isengard’a götürüyorlar!” diye bağırmasına odaklanıyor. İki dakikalık video internette büyük bir popülerlik kazandı ve LOTR direktörü Peter Jackson’ın Facebook sayfasına bir video yüklediği noktaya ulaştı. Parça boyunca şarkı Bloom.

Şimdi, FFXIV yaratıcıları Plam & Switch, videoda bir Final Fantasy XIV dönüşü yarattı ve onu “Lalas’ı Garlemald’a götürüyorlar” olarak yeniden hayal etti. Video, şarkının tamamen yeniden hayal edilmesini ve çok oyunculu oyunda yapılmış videosunu içeriyor. Tahmin edebileceğiniz gibi, Hobbitleri küçücük Lalafell ile ve Isengard’ı İmparatorluk vatanı Garlemald ile değiştiriyor. onların üzerinden izleyebilirsiniz Youtube kanalıya da aşağı – yine de, çekimlerin temel A Realm Reborn kampanyasının doruk noktasından kliplerin yanı sıra bazı küçük Endwalker snippet’lerini içerdiği konusunda uyarılmalıdır.

Ne yazık ki, Mart 2022’de memenin orijinal yaratıcısının Beekveld vefat etmişti. 52 yaşında akciğer kanseriyle savaştıktan sonra. En ünlü eserinin yanı sıra, klasik Commodore 64 temalarının birçok remiksini de yarattı. O halde, mirasının on yedi yıl sonra hala insanları İnternet’ten neşelendirmeye devam ettiğini görmek canlandırıcı.

İşte tam video (yine, ışık konumu ve karakter spoiler uyarıları):

Eorzea’da başka bir yerde, Live Letter 72 12 Ağustos’a ayarlandı ve fantastik oyunun yaklaşan 6.2 güncellemesi hakkında çok fazla ayrıntı ve belki de MMO’yu bir çiftçilik oyununa dönüştüren FFXIV Island Sanctuary özelliği için erken bir sürüm almayı bekliyoruz. . Bu arada, elde edilmesi zor binekler ve minyonlara el koymak istiyorsanız, FFXIV Moonfire Faire 2022 etkinliği bir sonraki genişleme lansmanına kadar devam ediyor.oyun-2