Diablo Immortal oyuncuları, RPG oyununa oldukça keyifli bir ekleme istiyor: Diablo 3 tarzı bir evcil hayvan sistemi. Oynaması ücretsiz oyun, bazı oyuncuların mikro dönüşümler ve zorunlu warbands sisteminden memnun olmadığı, bölücü olduğunu kanıtlamış olsa da, Diablo Immortal, Çin’deki son lansmanından sonra 30 milyon yüklemeyi geçerek başarılı olmaya devam etti. Şimdi hayranları, Diablo Immortal seviye atlama işlemine yardımcı olacak eğlenceli ve kullanışlı bir eklenti istiyor.

Diablo 3, sınıf tabanlı bir dizi evcil hayvan ve minyon içerir, ancak Diablo Immortal oyuncularının ilgilendiği, karakterinizi takip eden ve yakınınıza düşen altınları otomatik olarak toplayan savaş dışı evcil hayvanlardır. Diğer aksiyon-RPG oyunu Lost Ark, evcil hayvanlarınızın düşen ganimeti kaptığı ve ayrıca uzaktan depolama ve posta erişimi sunduğu ve ayrıca oyuncu karakterine küçük güçlendirmeler sağladığı benzer bir sisteme sahiptir.

Reddit kullanıcısı OK_Support9029 fikri ortaya attı fantezi oyunu için resmi alt dizinde. Bir sonraki çete grubuna geçtikten sonra düşen 100-200 altın yığını için geri gelmekten daha sinir bozucu bir şey yok, diyorlar ve altın kapma bir evcil hayvanın mükemmel bir çözüm olacağını öne sürüyorlar. “Her zaman geri geleceğim [to the game]” diye devam ediyorlar, “ama yanımda küçük bir pislik goblinim olsaydı oyun deneyimi ne kadar iyileşirdi?”

Bazı oyuncular, zavallı kız, oyunun başlamasından bu yana her gün Westmarch sokaklarında dolaşıp evcil hayvanını çağırarak geçirdikten sonra, eklemenin belki de Greta’nın kedisini nihayet bulmanın bir ödülü olabileceğini belirtiyor. Bazıları sistemin taşıyabileceği mikro dönüşüm potansiyeli konusunda biraz daha şüpheci – bazı yorumcular farklı kozmetik evcil hayvanlar satın almaktan mutlu olacaklarını söylüyor, ancak diğerleri bunun tekrar eden bir aylık ücrete bağlı olabileceğinden endişe ediyor.

Şahsen, bunun harika bir fikir olduğunu düşünüyoruz. Diablo 3’ün evcil hayvanları küçük iskelet köpeklerden ve StarCraft’ın Protoss sondalarından Diablo’nun minyatür bir enkarnasyonuna kadar çok sevimliler. Hangi seçeneklerin sunulabileceğini görmek harika olurdu ve belki de daha önce teklifleriyle oyuncuları şaşırtan battle pass’ta sunulacak başka bir kozmetik türü yaratabilir.

Bu arada, oyuncular Diablo Immortal köpeğini sevebilselerdi belki de doydular. Başarıya hazır olduğunuzdan emin olmak için Diablo Immortal sınıf seviye listemize ve en iyi efsanevi Diablo Immortal öğelerine rehberlik ettiğinizden emin olun. Mevcut karakterinizden memnun değilseniz, Diablo Immortal’da sınıf değiştirmek için bir kılavuzumuz da var – sıçrama yapmadan önce Diablo Immortal kozmetiklerinizden hangilerinin sınıf kilitli olduğuna dikkat edin.oyun-2