Blizzard, Diablo 3’ün 26. sezon bitiş tarihini Ağustos sonu için duyurdu ve bu da bize Diablo 3’ün 27. sezonunun ne zaman başlayacağına dair oldukça net bir fikir veriyor. Fantezi oyun serisinin bazı hayranları ve çok sayıda önde gelen Diablo topluluğu üyesinin, mikro dönüşümler ve etkinlik takviminin ardından Diablo Immortal’dan ayrılmaya karar vermesiyle, birçoğu Diablo 3 sezon 27 çıkış tarihinden önce Blizzard’ın önceki RPG oyununa geri dönüyor.

Yeni sezon güncellemesi, Temmuz ayı boyunca PTR testi yapıldıktan sonra oyuncuları heyecanlandırdı. 27. sezonun en belirgin özelliği Angelic Crucibles adlı yeni bir öğedir. Bunlar, donatılabilir efsanevi öğelerinizden herhangi birini ‘kutsallaştırmak’ için kullanılabilir – öğenin eklerine mükemmel antik düzeydeki istatistikleri otomatik olarak uygulayan ve ayrıca sınıf başına üç seçenekli bir listeden sınıfa özgü benzersiz bir güç ekleyen özel bir süreç.

PTR’den öne çıkanlar arasında, hem solo hem de grup oyunu için inanılmaz olduğu kanıtlanmış olan Barbarian’s Hammer of the Ancients vardı. Necromancer’ın Death Nova’sı ve Keşiş’in yeni Wave of Light’ın kutsanmış gücü de çok güçlü olduğunu kanıtladı. Cadı Doktorunun Bogadile yapısı, Mundunugu’nun Regalia setini kullanarak koordineli bir grupta büyük hasar verme yeteneği ile de popüler olmuştur.

Ayrıca PTR’de çok güçlü olan yeni Guardian’ın set zırhı, oyunculara sadece iki parça giymek için tüm donanımlı eşyalardan iki kat ana stat bonusu verir – bu da onu, istatistiklerinizin çoğunun olduğu sezonun başlarında giymek için harika bir set yapar. vitesinizden gelecek. Eşsiz rütbeniz arttıkça bonuslar daha az dramatik hale gelecektir, ancak yine de erken veya en yüksek seviyelere çıkmadan daha rahat oynamak isteyen oyuncular için harika bir seçenek.

Diablo III 26. sezon ne zaman bitiyor ve Diablo III 27. sezon ne zaman başlıyor?

Diablo III’ün 26. sezonu 21 Ağustos’ta sona eriyor. Şu anda 27. sezonun başlangıcı için onaylanmış bir tarihimiz yok, ancak son birkaç sezon, bir öncekinin sona ermesinden beş gün sonra başladı. Bu, bundan oldukça emin olabileceğimiz anlamına gelir. Diablo III sezon 27 başlangıç ​​tarihinin 26 Ağustos’a düşmesi muhtemel – tabi ki Blizzard resmi olarak onaylayana kadar kesin bir şey söyleyemeyiz.

Diablo 4 çıkış tarihi hala çok uzakta, bu yüzden şimdi Blizzard’ın son PC öncelikli aksiyon RPG oyununa geri dönmek için mükemmel bir zaman. Hızınız Diablo Immortal’dan daha fazlaysa, Westmarch’ta geçirdiğiniz zamandan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için en iyi efsanevi Diablo Immortal öğelerinin tümüne ve bir Diablo Immortal sınıf seviye listesine sahibiz.oyun-2