Hayran yapımı dev bir LEGO Elden Ring yapısı, RPG oyunundan Yürüyen Mozolenin yaşayan yapısını yeniden yaratıyor. Çoğu oyuncu hala oyun içi Elden Ring yapılarını geliştirmek için çalışırken, bir FromSoftware hayranının aklında oldukça farklı bir yapı türü vardı. İnanılmaz LEGO yapısı, açık dünya oyununun uçsuz bucaksız ovalarında dolaşan gezgin mozolelere dayanmaktadır.

Yaratıcı HoboSapient yarattıklarını paylaştı Devasa yapıya hayran kalan kullanıcılardan büyük ilgi ve on binlerce oy toplayan Elden Ring alt dizinine. HoboSapient, yapının tahmini 5000 – 6000 ayrı LEGO parçasından yapıldığını ve yaklaşık 30 pound ağırlığında olduğunu söylüyor (bu, ortalama üç yaşındaki bir çocuk kadar).

İç yapı, karmaşık mekanizmalara veya yapılara sahip daha karmaşık setler için sıklıkla kullanılan LEGO Technic’ten yapılmıştır. HoboSapient, ortaya çıkan figürün “oldukça sağlam” olduğunu ve 20 yılı aşkın bir süredir LEGO toplama sürecinde toplanan parçalardan bir araya getirdiklerini söylüyor.

Bazen gezgin mozole olarak da adlandırılan yürüyen türbe, Elden Ring haritasının belirli bölgelerinin etrafında yavaşça durarak bulunabilen dev, kayalık bir yaratıktır. Hem ağır ayak sesleri hem de alt takımlarından sallanan dev çan sayesinde genellikle çok uzaklardan duyulabilirler. Birini durdurabilirseniz, sırtındaki türbe size bir yol sunar. yinelenen Anılarzahmete değer hale getiriyor.

Yanıtlardaki övgüler arasında, çok sayıda olumlu oy alan yorum, setin kullanıcıların kendi setlerini gerçek yapılara dönüştürülmek üzere satabilecekleri LEGO Ideas programına gönderilebileceğini öne sürüyor. LEGO Terraria yapıları gibi video oyunu gönderimleri geçmişte platformda popüler olduğunu kanıtladı, ancak HoboSpaient, Elden Ring’in değerlendirme için çıtayı geçmek için çok “olgun” bir ayar olarak kabul edilip edilmeyeceğini düşünüyor.

Hala mamut fantezi oyununda yolunuza devam ediyorsanız, Elden Ring patronları kılavuzumuza ve en iyi Elden Ring sınıflarının listesine göz atın. Bir süredir oynuyorsanız ve işleri karıştırmanın yollarını arıyorsanız, bir Elden Ring modu, Sekiro ve Bloodborne’dan alınan ilhamla oyunun savaşını tamamen elden geçiriyor. Elden Ring YouTube lansmanı, Şubat ayında yayınlanmasının ardından video platformu için yeni bir rekor kırdı.

Resim kredisi: Hobosapient Reddit’te.oyun-2