Embracer Group’un Square Enix’in Western AAA stüdyolarını satın almasının ardından, odak noktasının çoğu Crystal Dynamics ve Tomb Raider serisinde neler olabileceği üzerine oldu, peki ya Eidos Montreal? Başka bir Guardians of the Galaxy oyunu muhtemelen masadan kalkmışken, bundan sonra neyle uğraşıyorlar olabilir? Şey, Jeff Grubb’a göre Game Mess Mornings programının son bölümügörünüşe göre en iyi bilinen franchise’a geri dönüyorlar – Deus Ex. Her şey henüz çok erken olsa da, Embracer’ın Adam Jensen’ı geri getirmeye çok daha açık olduğu söyleniyor ve Eidos Montreal “yapmak” için ateşleniyor. bilimkurgu RPG alanında Cyberpunk 2077’nin yapamadığını.

“Gerçekten, Embracer’ın sahip olduğu Crystal Dynamics, Eidos Montreal’den ne bekleyeceğimizi bilmiyoruz. Daha erken, duyduğum gürlemeler… [Deus Ex]. Cyberpunk 2077’nin yapamadığını yapmak istiyorlar, ortalıkta dolaşan kelime bu. Demek istediğim, bunun olup olmayacağını göreceğiz. Daha çok erken, bunun neye dönüşeceğini kim bilebilir, ama muhtemelen bu bile değildi… Bu konuşmanın Square Enix altında başlama ihtimali bile yoktu, değil mi?”

Tabii ki, bunu oldukça önemli bir tuz tanesi ile alın, ancak Eidos Montreal’in Deus Ex’e dönmesi kesinlikle mantıklı olacaktır. Ve yeni donanımın, motorların ve destekleyici ve derin cepli bir Kucaklayıcının desteğiyle, hepimizin beklediği o siberpunk cennetini yaratmak için iyi bir şansları olabilir. Almayın dedi fazla istekli — Jason Schreier bir ResetEra dizisine girdi Grubb’un Eidos Montreal’deki oyunun “en ilerisinde” yeni bir IP olduğunu duyduğunu söylemesi için yaptığı açıklamalara ayrıldı, bu nedenle Deus Ex “çok, çok uzun bir süre” gelmeyebilir.

Eidos Montreal’in Deus Ex oyunlarını oynamadınız mı? En son, Mankind Divided, Wccftech’ten Alessio Palumbo’nun incelemesinde belirttiği gibi, zaman ayırmaya değer…

“Daha iyi olabilir miydi? Kesinlikle, ama Deus Ex: Mankind Divided zaten olduğu gibi harika ve derin bir hikayeye, birçok seçeneğe sahip RPG’lere birazcık önem veriyorsanız, mağazalarda asılı bırakmak için size teslim edilirsiniz. ve bir siberpunk ortamı.”

Ne düşünüyorsun? Deus Ex’in geri dönmesi ihtimali konusunda heyecanlı mısınız?

Bu yazıda bahsedilen ürünlergenel-17