kader 2 sezon 18 ufukta ve bir müstakbel olmak için şekilleniyor. Anlatı, yapım aşamasındaki on yıllık bir hikaye finaline doğru ilerlerken, sonunda Gezgin hakkındaki gerçeği ve Işığın ve Karanlığın sırlarını keşfetmek için her zamankinden daha fazla heyecanlıyız.

Yeni Destiny 2 sezonları her zaman sürprizler getirir, ancak 18. sezon, yeni içeriği muhtemelen orijinal Destiny’ye dayanan gerilemelerle karıştırıyor gibi görünüyor. Sezonun yanı sıra ‘yeni’ bir baskın, bir Arc elemental sınıf revizyonu, PvP değişiklikleri ve diğer yaşam kalitesi iyileştirmeleri ile oyuncuların önümüzdeki aylarda heyecanlanacakları çok şey var.

Sezon 18 çıkış tarihi, saati ve adı

17. Sezonun 23 Ağustos’ta sona ermesi planlanıyor ve bu da oyuncuları doğrudan 18. sezonun başlangıcına yönlendirecek. Sezon başlatma etkinlikleri genellikle Salı günleri 10:00 PDT / 13:00 EDT / 18:00 BST / 19:00 CEST’de normal haftalık sıfırlamalarla aynı zamanda gerçekleşir. .

Lansman, Bungie’s ile çakışıyor Destiny 2: Lightfall vitrini, ki bu bir sezon boyunca en çok beklenenden daha erken oluyor. Bu, Bungie’nin 18. sezonun adını ve hikayenin bir sonraki nereye gideceğini ön izlemesini açıklayacağı zamandır. Bungie, Lightfall’ın 2023’te piyasaya sürüldüğünde franchise’ın en büyük bekleyen arsa noktalarından bazılarını çözeceğini iddia ediyor.

Bungie’nin sezonlar arasında sunucu bakımı yapmak için genellikle zamana ihtiyacı vardır, bu nedenle 17. sezonun sıfırlama zamanından birkaç saat önce bitmesi için hazırlanın. Bu süre zarfında oyuncular Destiny 2’ye giriş yapamayacak, bu nedenle sezon başlamadan birkaç saat önce açık olan sezonluk görevlerin veya ödüllerin tamamlandığından emin olun. Benzer şekilde, yeni sezon başladığında, sunucunun aşırı yüklenmesi genellikle bir veya iki saat kadar süren oturum açma sorunlarına neden olabilir, bu nedenle oyuncuların yeni sezona erişmek için birkaç kez denemeleri gerekebilir.

18. sezonun adı söz konusu olduğunda, Bungie, ondan “Season of the Season” olarak bahsetmek için olağan uygulamayı takip etti. [REDACTED]”. Sezonun tam adı, çıkış tarihine çok daha yakın bir zamanda açıklanacak.

Destiny 2 sezon 18: Eris Morn gizemli bir yapıya doğru ilerliyor.

Sezon 18 kampanyası ve sezon geçişi

17. sezon kampanyası, oyuncuların ilk bakışlarıyla sonuçlandı. Şahitmuhtemelen 18. sezon boyunca devam edecek. Oyuncular, Şahit hakkında çok az şey biliyorlar, ancak varlığın, Beyond Light genişlemesinden önce Io, Mars, Titan ve Mercury’nin kaybolmasına neden olan Kara Filo’nun lideri olması dışında.

Beyond Light genişletmesini satın alırlarsa zaten sahip olacakları oyunun sezonluk içerik geçişini satın alan oyuncular, birkaç haftalık hikaye görevleri ve sezonluk bir etkinliğe erişim bekleyebilirler.

Bu, oyuncuların egzotik bir silahın yanı sıra her yeni sezonda aldıkları içerikle aynı doğrultudadır, ancak Bungie, gelecek sezonun silahının ayrıntıları konusunda alışılmadık bir şekilde sessiz kalmıştır. Geçtiğimiz birkaç sezonda, geçiş sahipleri, zırh modlarının kilidini açmak için seviye atlayabilecekleri mevsimsel bir esere de eriştiler.

Destiny 2 18. sezon: Ana Bray geriye doğru gölgeli bir figüre bakıyor.

Arc 3.0 güncellemesi: Biçim, yönler ve parçalar

Son Void ve Solar revizyonlarının ardından Bungie, oyuna bir Arc revizyonunun geleceğini zaten paylaşmıştı. 18. sezonun başında başlaması öngörülen yeniden çalışma, muhtemelen önceki revizyona benzer şekilde işleyecek.

Hazırlık aşamasında, oyuncular Arc sınıfı yönlerinin ve parçalarının kilidini açmalıdır. Bu yaklaşım, oyuncuların karakter yapılarını kişiselleştirmeleri ve benzersiz oyun tarzlarına uymaları için daha fazla esneklik sağlar. Void, Solar ve Stasis elemental sınıfları gibi, muhtemelen Arc yönlerinin kilidini açmak için tamamlanması gereken bir dizi görev ve parçaların kilidini açmak için ek hedefler olacaktır.

Destiny 2 sezon 18: İmparator Calus'un Leviathan'ı Ay'da duruyor.

Yeni Destiny 2 baskını nedir?

Yeni sezon içeriğine ve Arc alt sınıf revizyonuna ek olarak, 18. sezonda ‘yeni’ bir baskın da yer alacak. Yine de, Bungie aslında bir baskını geri getirecek Bu ilk olarak orijinal Destiny’de ortaya çıktı. Vault of Glass’ın yeniden işlenmesi ve 17. sezonda artık metruk Leviathan’ın bunun daha önceki iki olayı olmasıyla birlikte, yeni bir kat boya ile geri dönüştürülmüş içeriği ilk kez görmüyoruz.

Bazı topluluk üyeleri arasında, geri dönen baskının, orijinal Destiny’de The Taken King genişlemesinin bir parçası olarak ortaya çıkan ve birçokları tarafından franchise’ın sekiz yıllık tarihindeki en iyi genişlemelerden biri olarak kabul edilen King’s Fall olduğuna dair spekülasyonlar var. Savathûn’un The Taken King’in yeniden yükselişine atıfta bulunması, baskının ana patronu Oryx’in bir şekilde oyuna geri dönebileceğini ima ediyor. Bu nedenle, oyuncuların klasik baskının elden geçirilmiş bir versiyonunu oynama fırsatına sahip olma olasılığı çok yüksek.

Diğerleri, önümüzdeki sezonun Rasputin’in geri dönüşünü görebileceğinden şüpheleniyor, bu da yaklaşan içeriğin bir SIVA sezonu yayınlamasını sağlayabilir. Bu, geri dönen baskının Makinenin Gazabı olabileceği anlamına gelir.

Geri dönen baskının son adayı Crota’s End’dir, ancak bazıları baskının çok kısa olduğunu ve geliştiricilerin Destiny 2’nin mevcut metasına uyması için önemli ölçüde yeniden çalışması gerektiğini iddia ediyor.

Bungie, oyunculara hazırlanmaları için yeterli zaman vermek için baskın hakkında bazı bilgileri zaten açıkladı. Baskın 26 Ağustos Cuma günü 10:00 PDT / 13:00 EDT/ 18:00 BST / 19:00 CEST’de yayınlanacak ve Yarışma Modu ilk 24 saat boyunca etkinleştirilecektir. Oyuncuların tüm karşılaşmalar için en az 1560 güç seviyesinde olması gerekir ve Yarışma Modunda baskını temizlemek hem Meydan Okuma Modunun hem de tüm meydan okuma Zaferlerini tamamlamak için bir Zaferin kilidini açar.

World’s First, baskını ilk tamamlayan hangi baskın ekibinin olacağını görmek için Bungie onaylı bir yarışmadır. Bu sefer, bir takım gizli bir Challenge Mode Triumph’u ilk tamamlayanlarsa, Dünyanın İlki olacak. Mücadele Modundayken, bir takım herhangi bir karşılaşma için başarı koşullarını başaramazlarsa siler.

Destiny 2 sezon 18: Yakında çıkacak Iron Banner'da enerjiyle dolu bir Guardian öne çıkıyor.

18. sezon PvP: Pota ve Demir Afiş detayları

Sezon 18 ayrıca birden fazla PvP etkinliğinde çeşitli değişiklikler getirecek. Örneğin, 17. sezonun Iron Banner’ı, Savathûn’s Throne World’de geçen Rift oyun modunu ve Disjunction haritasını tanıttı. Bunlar Pota havuzuna katılmazlar. Bungie ayrıca beceriye dayalı eşleştirmede oyuncu bağlantı kalitesini dikkate alacak değişiklikler getiriyor.

Iron Banner ayrıca, esasen öldürme serilerine dayalı enerji artışlarıyla Clash olan Eruption adlı yeni bir moda sahip olacak.

Sandbox, silahlar ve yaşam kalitesi değişiklikleri

17. sezonda Bungie, Havada Etkililik cezalarında değişiklikler ve pompalı tüfekler, kılıçlar ve doğrusal füzyon tüfekleri için güçlendirmeler de dahil olmak üzere silah dengelemede çeşitli değişiklikler yaptı. Bu değişiklikler, ekip yeni sezona giden dengeyi yinelemeye ve iyileştirmeye devam ettikçe 18. sezona da taşınacak.

Ayrıca ganimet havuzundan birkaç silah da çıkarılıyor. Bunlar arasında Iron Banner drop Peacebond ve Archon’s Thunder, Nightfall silahları PLUG ONE.1 ve The Hothead ve Trials of Osiris silahları Eye of Sol ve The Summoner yer alıyor.

Oyun ayrıca oyuncuların karakterlerini daha hızlı seviyelendirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış Gunsmith ödüllerinde de değişiklikler getirecek. Ödüller artık 25 yerine 50 itibar kazandıracak ve Efsanevi ve Egzotik silahların sökülmesi artık üç yerine beş itibar kazandıracak.

Bu, oyuncuların Destiny 2 18. sezonda neler bekleyebileceklerinin dökümü. Bu arada Titan, Warlock veya Hunter yapılarınızı Destiny 2 Solar 3.0 ve Void 3.0 yapım kılavuzlarımızla mükemmelleştirerek yeni sezona hazırlanın.oyun-2