Metaverse’deki parti olarak Miley Cyrus Roblox’a gidiyor Gucci’nin en yeni kokusu Gucci Flora’yı tanıtmak için. Gucci Beauty’nin Flora Gorgeous Jasmine kampanyasının ünlü elçisi olan Cyrus, bir avatar olarak görünüyor. Gucci Kasabasıoyuncuları mini oyunlar, çöpçü avları, Gucci markasını kutlayan bir müze ve çok daha fazlasıyla Gucci dünyasını keşfetmeye davet eden bir Roblox deneyimi.

Cyrus’un Roblox’ta bir ev bulması sürpriz değil. Moda ikonu Karli Kloss, şarkıcı-söz yazarı George Ezra ve müzikal ikili Twenty One Pilots, son zamanlarda Roblox aracılığıyla metaverse’i kucaklayan ünlü yüzlerden sadece birkaçı.

Roblox’taki ilk büyük müzikal performanslardan biri, X’in hit şarkısı “Old Town Road”un remiksi için Cyrus’un babası Billy Ray Cyrus ile güçlerini birleştirdikten sonra uluslararası şöhrete kavuşan Cyrus işbirlikçisi Lil Nas X’i içeriyordu.

Hayranlar, deneyim boyunca dağılmış koku şişelerini bularak Gucci Kasabasını keşfedebilir ve avatar öğeleri için kullanılabilecek değerli taşlar toplayabilir. Ayrıca, Red Light, Green Light’tan ilham alan bir parkur ve ekiplerin süre dolmadan mümkün olduğunca çok sayıda karoyu devralmak için yarıştığı Tile Takeover dahil olmak üzere ek mücevherler için çeşitli mini oyunlara katılabilirler. Robloxians ayrıca Cyrus’un avatarıyla konuşabilir ve onunla sanal olarak fotoğraflarını çektirebilir ve daha sonra sosyal medyada paylaşmaya teşvik edilirler. Mücevher toplamaya vakti olmayan ama yine de Gucci’de şık görünmek isteyen oyuncular için Gucci Mağazası, Robux ile satın alınabilecek ek Gucci öğelerine sahiptir.

Fiziksel bir kokuyu metaverse deneyimine paketlemek şu anda imkansız olsa da, Gucci kokuyu dijital, giyilebilir bir şişe sırt çantasına dönüştürerek sergiliyor. fiziksel koku 129 $ maliyetiancak oyuncular Gucci, Cyrus ve kokunun kendisine olan aşklarını sadece 100 Robux (yaklaşık 1,25 USD) karşılığında oyun içi bir koku şişesiyle temsil edebilirler.

İşbirliği, Gucci’nin Gucci Town deneyiminde Roblox ile beşincisini oluşturuyor. Bu haliyle, Gucci’nin izleyicilere yeni yollarla ulaşmanın bir yolu olarak metaverse üzerindeki kumarının gücünün bir kanıtı olarak hizmet ediyor. Bu, yakın zamanda Tommy Hilfiger’ın dijital deneyimlerini gören platform için yalnızca en yeni markalı bağlantıdır. minibüslerve Puma.

Gucci Kasabasında mücevherlerinizi toplayıp kullandıktan sonra, daha fazla avatar ekipmanı için August Roblox promosyon kodları listemize göz atın. Daha fazla metaverse eylemi için 2022’deki en iyi Roblox oyunları listemize bakın.oyun-2