Haftasonuna hoş geldiniz. İster bugün çalışıyor olun, ister izinli olun, ilginizi çekebilecek bir dizi anlaşmamız var. Bunların çoğu, hafta boyunca, incelemeniz için yeniden ortaya çıkardığımız büyük hitlerdi, yine de bir araya getirdik. daha yakın zamanda ortaya çıkan birkaç anlaşma. Neyi dört gözle bekleyeceğine gelince Sınır, bu hafta Samsung’un Unpacked etkinliği olacak. Bunların hepsi 10 Ağustos Çarşamba günü oluyor ve söylentilere dayanarak, yeni katlanabilir telefonlar ve diğer gadget’lar ve çok sayıda ön sipariş fırsatı görmeyi bekliyoruz. Sonra görüşürüz.

de PC’de Epic Games Mağazasıkadar oynayabilirsin Uzak Çığlık 6 bu haftasonuna sığdırabileceğiniz gibi. Vitrin, Ubisoft’un en yeni açık dünya birinci şahıs nişancı oyununun uzatılmış ücretsiz deneme sürümünü sunuyor. Fırsatlar Uzak Çığlık 6 bu günlerde çok nadir değildir (ancak PC sürümü konsol sürümlerinden daha az indirim görür) ve yine de şu anki maliyeti yenmek gerçekten zor: 0,00 ABD doları. Oyun denemesi Xbox’ta da mevcuttur ve Oyun istasyonu oyuncular. Ücretsiz denemeye erişmek için PlayStation konsollarında herhangi bir aboneliğe ihtiyacınız yok. Ancak Xbox’ta Xbox Live Gold’a (veya modern eşdeğeri, Xbox Game Pass Ultimate) ihtiyacınız olacak.

Genellikle, bilinçli bir satın alma işlemi yapabilmeniz için tanıtımını yaptığımız anlaşmalarla ilgili bağlam sağlamayı severiz. Bu bir freebie için gerekli değil. şunu belirtmekte fayda var Uzak Çığlık 6 aynı harika duygulu savaş ve keşiften daha fazlasını sunar. Diego Arguello’nun oyunun hikayesine ilişkin analizinde, Uzak Çığlık 6 Latin Amerika’da geçen birkaç AAA oyunundan biridir, ancak anlatımı ve kültürel tasvirlerin ele alınması isabetli veya ıskalanmıştır. Geçmişe bakabilirseniz, bu hafta sonu boş zamanınızı iyi bir şekilde değerlendirebilirsiniz.


Uzak Çığlık 6

Uzak Çığlık 6 sizi Küba’dan ilham alan Yara’ya yerleştiriyor. Ubisoft’un açık dünya, birinci şahıs nişancı serisinin en yenisi.

Bu yaz tatile çıkmayı planlıyorsanız veya sadece bazı kitaplarla evin etrafında dinlenmek istiyorsanız, en yeni Kindle Paperwhite repertuarınıza eklemek için mükemmel bir alet olabilir. Best Buy’da bu model 45 $ indirimli, Cumartesi gecesi boyunca 94,99 dolara mal oluyor. Bu, 2021 Kindle Paperwhite’ın sattığını gördüğümüz en düşük fiyatla ilgili.

Bunun neden önceki nesil üzerinden satın alınacak e-okuyucu olduğuna gelince, USB-C şarjı, daha büyük 6.8 inç arkadan aydınlatmalı ekranı ve özelleştirilebilir ekran renk sıcaklığı var. Son nesil Paperwhite ile ortak su yalıtımına sahiptir. İncelememizi okuyun.


2021 Kindle Paperwhite (8GB)

Amazon’un yeni Kindle Paperwhite’ı, gece okuması için ayarlanabilir renk sıcaklığına sahip 6.8 inçlik bir E Ink ekrana sahip. Ayrıca daha hızlı bir işlemciye, ek pil ömrüne, IPX8 su geçirmezliğine ve son olarak bir USB-C bağlantı noktasına sahiptir.

Beats Fit Pro ve Studio Buds, Prime Day fiyatlarına geri döndü. Fit Pro ile başlayarak, koşular ve diğer antrenmanlar sırasında kulaklarınızda kalacak kanat uçları olan bu kablosuz kulaklıklar, Amazon’da 179,99 $ (20 $ indirim). Harika egzersiz arkadaşları olmalarının yanı sıra, çevrenizdeki seslerden haberdar olmanızı sağlayan bir şeffaflık modu olan aktif gürültü engelleme (ANC) özelliğine sahiptirler ve ANC ile şarj başına altı saate kadar dayanabilirler. İncelememizi okuyun.

Stüdyo Tomurcukları 99,99 ABD dolarıdır (Amazon’da 50 $ indirim) ve benzer şekilde ANC ve şeffaflık modu sunarlar. Apple, ANC’yi açmadan şarj başına sekiz saate kadar dinleme süresi alacağınızı iddia ediyor. Meslektaşım Chris Welch, incelemesinde ANC’nin Studio Buds’ta Fit Pro’dan daha kötü olduğunu söyledi. Hem Fit Pro hem de Studio Buds, USB-C bağlantı noktasına sahip bir şarj çantası içerir, ancak hiçbir seçeneğin kablosuz şarjı desteklemediğini unutmamak önemlidir. İncelememizi okuyun.


Beats Fit Pro

Beats Fit Pro kulakiçi kulaklıklar, koşular ve antrenmanlar sırasında güvende kalmalarına yardımcı olan entegre kanat uçlarına sahiptir. Ayrıca mükemmel gürültü engelleme özelliğine sahiptirler ve sesleri sizi motive etmek için doğru miktarda bas ve vuruşa sahiptir.


Beats Studio Tomurcukları

Beats Studio Buds, iOS ve Android için gürültü engelleme, rahat bir uyum ve fiyatına göre iyi bir ses kalitesi ile destek sunar. Bunlar AirPod’larla aynı özelliklerin tümüne sahip değildir, ancak daha geniş uyumlulukları onları sizin için daha iyi bir seçim haline getirebilir.

Birkaç anlaşma daha

  • 64 GB depolama alanına sahip en yeni Apple TV 4K yayın kutusunun (genellikle 199,99 ABD doları) olduğunu bir kez daha hatırlatalım. Amazon’da sadece 139,99 dolara düştü.
  • Google Pixel 6A’yı düşünüyorsanız, Amazon hala ücretsiz 50 dolarlık bir hediye çeki veriyor. telefonu tam 449,99 $ fiyatından satın aldığınızda.
  • En yeni iPad’lerle uyumlu (dokuzuncu nesil iPad hariç), Apple Pencil 2 kalemi Amazon’da 99,99 dolara düştü, 2022’de nadir görülen bir fiyat. Normalde 129,99 dolara mal olur. Bu ekran kalemi, modern iPad’lerin yan tarafına manyetik olarak takılabilir (ve yeniden şarj edilebilir).
  • Son olarak, ödeme sırasında GRAM kodunu kullandığınızda BuyDig’de 12. Nesil Intel Core i5 işlemci, 16 GB RAM ve 512 GB SSD ile hafif LG Gram 17’yi yalnızca 999 $ karşılığında alabilirsiniz. Geçen yılın modelini inceledim ve mükemmel pil ömrüne, yeterli sayıda bağlantı noktasına ve tabii ki 16.10 en boy oranına sahip devasa bir ekrana sahip bir dizüstü bilgisayar isteyenler için çok uygun olduğunu düşünüyorum.genel-2