Bir oyun dizüstü bilgisayarı arayışı, özellikle teknik özellikler ile fiyatın dengelenmesi söz konusu olduğunda, bunaltıcı gelebilir. Bazı taşınabilir güç merkezi seçenekleri oldukça pahalıya mal olsa da, bankayı bozmadan harika bir teçhizata takılmak mümkündür. Örneğin, Nvidia RTX 3060 grafik kartı ve 144Hz ekran içeren ortalama bir makine olan Asus TUF Dash 15’ten şu anda 200 doların üzerinde indirim alabilirsiniz.

Amazon ABD’de, Asus TUF Dash 15 %18’lik şık bir indirim sayesinde 1.069,99$’a satılmaktadır. Bu en iyi oyun dizüstü bilgisayarı yarışmacısı, RTX 3060 GPU’su en yeni Steam oyunlarını çalıştırabildiği ve fps’yi artırabildiği için fiyat ve özellikler arasında harika bir denge kurar. Halo Infinite gibi FPS oyunlarını hızlı ekranda çalıştırmakta sorun yaşamadığından, TUF Dash 15’in 144 Hz ekranıyla da güzel bir şekilde eşleşiyor.

Asus TUF Dash 15, aynı zamanda, büyük bütçeli sürümleri oynarken tüm farkı yaratan bir Intel i7 Alder Lake oyun CPU’sunu da sallıyor. Piksel iticiden her kareyi sıkıştırmak istiyorsanız, anakartının bir MUX anahtarı ile donatıldığını duymaktan da memnun kalacaksınız, böylece entegre bir grafik aracısına herhangi bir performans kaybetmezsiniz.

Fantezi özellikleri bir yana, dayanıklılık düşünülerek tasarlandığı için TUF Dash 15, isim ve nitelik olarak sağlamdır. Başka bir deyişle, sırt çantanızda ortalama bir oyun dizüstü bilgisayarından daha fazla darbeye dayanacak ve yapım kalitesi, endişeli zihinleri rahatlatmaya yardımcı olacaktır.

Eğer sen Amazon Prime’a kaydolun, ertesi gün hızlı teslimat ile Asus TUF Dash 15’i kapınıza teslim edebileceksiniz. Yeni aboneler ayrıca 30 günlük ücretsiz deneme alabilir, bu da hizmeti bir kuruş ödemeden paketleyebileceğiniz anlamına gelir. Yine de hızlı olmak isteyeceksiniz, çünkü bu oyun dizüstü bilgisayarı anlaşması muhtemelen uzun süre devam etmeyecek.oyun-2