Dell şu anda bazı oyun bilgisayarı anlaşmalarıyla öne çıkıyor ve oyun dünyasının en popüler markalarından biri olan Alienware, popüler Aurora Ryzen Edition R10 Oyun Masaüstü’nün fiyatının Dell’de önemli ölçüde düştüğünü görüyor. Şu anda Aurora R10’un fiyatı sadece 1.300 Dolar – 1.880 Dolar olan normal fiyatından 580 Dolar tasarruf. Dell’deki bu indirim aynı zamanda ücretsiz gönderim ve bir yıllık ücretsiz premium desteği de içerir ve bu da onu karşılaşacağınız en iyi Alienware fırsatlarından biri yapar.

Alienware Aurora R10 Gaming Desktop’ı neden satın almalısınız?

Konu en iyi oyun masaüstü bilgisayarlarından biri olduğunda çok sayıda harika seçenek var ve oyuncular arasındaki popüler geçmişiyle Alienware’in birçok harika teklifi var. Aurora Ryzen Edition R10, verimli, harika bir masaüstü tasarımına tonlarca güç sığdırdığı için en iyi PC oyunlarını üstlenmek için harika bir suç ortağıdır. Bu anlaşma için belirtildiği gibi, Aurora R10, bir AMD Ryzen 7 5800 işlemciye ve bir Nvidia GeForce RTX 3060 grafik kartına ve ayrıca oyunun hiçbir ritmi kaçırmamasını sağlamak için bir araya gelen 16 GB RAM’e sahiptir. En büyük oyunlar için bile bol miktarda depolama alanı sağlayan 512 GB SSD ile birlikte gelir.

Aurora R10 oyun bilgisayarı, CPU sıcaklıklarını azaltmak için geliştirilmiş bir hava akışına sahip olduğu ve işlemcinin saat hızını kısmak zorunda kalmadan en yüksek verimlilikte çalışmasına olanak tanıdığı için en uzun oyun oturumlarını bile zorlayabilecektir. Alienware, tüm bunları, masaüstünüzdeki en fütürist görünümlü teknoloji parçalarından biri haline gelecek olan süper havalı bir tasarım içinde oluşturmayı başardı. Alienware Aurora Ryzen Edition R10 ayrıca, oyun profillerini otomatik olarak ayarlamanıza, hız aşırtma seçeneklerini belirlemenize ve AlienFX ayarlarını kontrol etmenize olanak tanıyan, sürekli güncellenen bir özelleştirme portalı olan Alienware’in Komuta Merkezi’ne de sahiptir. En iyi oyun monitörlerinden herhangi biriyle ve en iyilerini mevcut oyun monitörü teklifleri arasında bulabileceğiniz en iyi bütçe monitör seçeneklerinden herhangi biriyle güzel bir şekilde eşleşecektir.

Alienware Aurora Ryzen Edition R10, Dell’de şu anda yalnızca 1.300 Dolar, 1.880 Dolar’lık normal fiyatından 580 Dolar gibi etkileyici bir tasarruf sağlıyor. Ücretsiz kargo dahildir ve geldiğinde, oyun bilgisayarınızı sergilemek için bu 10 oyunla onu kırabilirsiniz.






genel-19