Napoleon IT, Minecraft metaverse’de kendi ofisini kurdu ve Rusya’da ilk kez orada bir işe alım ofisi açtı. Boş pozisyonlar arasında sanal dünyaların bir ofis yöneticisi-tasarımcısı, bir güvenlik görevlisi-moderatörü, bir ganimet yöneticisi, bir etkinlik tasarımcısı ve diğerleri var.


“Rusya’da bu kadar çok sayıda meta-ofiste çalışacak personel alımını açan ilk biziz. Tasarımcılar olarak meta uzaylar yaratmak için boş pozisyonlar var, ancak bunların içinde çalışmak için tek bir boşluk görmedik. Bizim için bu, dünyanın her yerinden meslektaşları tek bir alanda birleştirmek için tasarlanmış stratejik ve deneysel bir adımdır.”, – strateji direktörü ve Napolyon BT’nin kurucu ortağı Ruslan Akhtyamov dedi.

Mevcut diğer çözümlerden farklı olarak, meta veri tabanındaki ofisin iş akışına daha derin ve daha yerel bir daldırma, iş arkadaşları ve müşterilerle ilişkiler için empati ve bir bütün olarak şirket anlayışı sağladığını açıkladı.

Tüm çalışanların Napolyon BT metaverse’sine tam teşekküllü bir girişine hazırlanmak için, olağandışı boş pozisyonlar için işe alım açıktır. Örneğin, sanal dünyaların bir ofis yöneticisi ve bir tasarımcı, konfor yaratacak ve alanı iyileştirecek bir araya geldi. Düzeni sağlayacak olan moderatör gardiyan, katılımcıların davranışlarını denetleme, kuralları çiğneyenleri engelleme sorumluluğunu üstlenecektir. Boş pozisyonlar arasında, sadece manuel evcil hayvanlara değil, ejderhalara bile bakmak zorunda kalacak bir evcil hayvan bakıcısı bile var. Metaverse’de bir pozisyon için adaylar, Minecraft oynama deneyimine, bir çalışma portföyüne ve kendilerini metaverse’de Napolyon IT atmosferine dalma arzusuna sahip olmalıdır.“, dedi Akhtyamov.

Napoleon IT, 2011’den beri gelişmekte olan bir IT şirketidir. Temel yetkinlikler: Veri Bilimi, Bilgisayarla Görme, Makine Öğrenimi, ML, bulut, yüksek yük arka ucu ve perakende, endüstri, fintech’te mobil.genel-22