Google E-Tablolar, profesyoneller tarafından günlük olarak kullanılmaktadır. Bununla birlikte, pratik ve düzgün elektronik tablolar oluşturmak için iyi bir şekilde ustalaşılmalıdır. Bu görevde size yardımcı olmak için aşağıdaki gibi çevrimiçi araçlar vardır: Atom Levhaları, Better Sheets’in yaratıcısı tarafından tasarlandı. Sayfalarını daha verimli ve etkileşimli hale getirmek için çok çeşitli öğeleri bir araya getirir.

Açılış sayfaları, LinkInBio ve diğer öğeler

Atomic Sheets, kaynaklarına serbestçe erişilebilen bir araçtır. Tüm unsurları keşfetmek için web sitesine gitmeniz yeterli. Basitçe söylemek gerekirse, bunlar kopyalayıp kendi e-tablolarınıza yapıştırabileceğiniz Google E-Tablolar sekmeleridir. Amaç, hem kişinin kendisi hem de söz konusu belgenin paylaşıldığı kişiler için ikincisinin kullanımını iyileştirmektir.

Aynı kategoride

AI sayesinde bu araç, düzgün sosyal medya gönderileri oluşturmanıza olanak tanır

resimli atomik levhalarresimli atomik levhalar

Kullanımı kolay bir araç. Örnek: Atom Levhaları.

resimli atomik levhalarresimli atomik levhalar

Birkaç model sunulmaktadır. Örnek: Atom Levhaları.

Toplamda on sekme ücretsiz olarak kullanılabilir. Bunların arasında bir açılış sayfası şablonu. Kullanmak için hiçbir şey daha kolay olamazdı. İlk olarak, Atomic Sheets belgesinin bir kopyasını oluşturmanız gerekir. Ardından açılış sayfası örneğinin bulunduğu sekmeye gidip küçük oka tıklamanız gerekiyor. İçeriği sayfasında çoğaltıyoruz ve hepsi bu. Tabii ki, her şey tamamen özelleştirilebilir.

Bu nedenle, bu kitaplıkta, bir gezinme çubuğu ve sosyal ağ profillerine yeniden yönlendirilen bağlantıları toplamak için bir LinkInBio dahil olmak üzere dokuz öğe daha mevcuttur. Organizasyon ve üretkenlik için şablonlar da yer almaktadır.

Atomic Sheets bir freemium aracıdır. On içerik ücretsiz olarak sunulur, ancak e-tablolarınızı geliştirmek için yüzden fazla öğeye sahip bir kitaplığa erişmek için ücretli sürüme dönmeniz gerekir. 20 dolar için uygun fiyatlı ve gelecekteki şablonlara erişim sağlıyor.genel-16