Lansmanının birinci yıldönümünde, ikiz çubuk siberpunk oyunu için ilk The Ascent DLC duyuruldu. Cyber ​​Heist, ana kampanyanın olaylarından sonra gerçekleşir ve yeni yerler, yeni bir silah sınıfı ve tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir dizi çok gizli görev sunar.

Ana hikayeyi bitirdikten sonra, sizin için gizemli yeni bir işi olan eski patronunuz Kira ile bağlantı kurabilirsiniz. Sizi ev arkolojinizden uzaklaştıracak ve Malhorst-Gelb Group’un sahip olduğu en son teknolojiyle dolu yepyeni bir alana götürecek.

Yeni zorluklarla yüzleşmeye yardımcı olmak için emrinizde bazı yeni silahlar olacak. Yakın dövüş silahları, Cyber ​​Heist genişlemesiyle The Ascent’in cephaneliğine katılıyor, böylece Rock Crusher ve Guillotine gibi şeyleri deneyebileceksiniz.

Yeni hikaye görevleri ve yan görevler aynı zamanda bazı yeni karakterlerle konuşmayı da içeriyor ve grubunuzun bazı üyeleri temel kampanyayı bitirmek için sabırsızlansa bile kooperatifte oynayabileceksiniz. Oyuna ev sahipliği yapan oyuncu oyunu tamamladığı sürece gruptaki herkes yeni içeriği keşfedebilir.

Bunu henüz oynamadıysanız, Ascent incelememize göz atın – güzellik sadece belirli alanlarda cilt derinliğinde olsa bile, baştan sona muhteşem bir oyun. bu Cyber ​​Heist DLC çıkış tarihi 18 Ağustos olarak belirlendi ve 9,99 ABD Doları / 7,99 Sterlin GBP için listelenir.oyun-2