Bir kez daha sizin için iOS ve Android için bir uygulama ve mobil oyun listesi hazırladık. Hepsi aslında ücretli uygulamalardır, ancak bunları sınırlı bir süre için ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Her hafta, bağlantıların önündeki metni okuyup okumadığınızı veya rutin olarak kaydırmaya devam edip etmediğinizi kendime soruyorum. Belki yakında size bu makalenin karakterini göstermek yerine çok ünlü bir elmalı turtanın tarifini yazarak bunu kontrol edeceğim.

Ancak bu sefer geleneksel yolu deneyeceğim: bazen Google Play ve Apple AppStore’da promosyonlar buluyoruz. Bu promosyonların bir parçası olarak, bu premium sürümleri ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Android ile genellikle tekliflerin ne kadar süre ücretsiz kalacağını biliyoruz, ancak Apple ile ne yazık ki kör bir uçuş. Bu nedenle, aşağıdaki listedeki bir uygulama ücretsizden ücretliye değişirse bize yazmaktan çekinmeyin.

Ve bir şey daha: Haftanın en iyi beş uygulaması listemizin aksine, burada kaliteye çok titiz bakmıyoruz. Bu yüzden önceden telefonunuza ne küreklediğinizi kontrol edin.


Ayrıca 1 ay boyunca ücretsiz: Waipu.tv
Aynı anda 4 cihaza kadar 180’den fazla TV kanalı

Ve şimdi iki hızlı ipucu:

 1. İnternette ücretsiz uygulamalar ararken nelere dikkat etmeniz gerektiğini anlatan makalemizi okuyun.
 2. Şu anda ihtiyacınız olmasa bile heyecan verici bir uygulama yükleyin. İndirdikten hemen sonra silebilirsiniz, ancak kitaplığınızda ücretsiz olarak kalacaktır. Bu şekilde, istediğiniz zaman onları ücretsiz olarak yeniden yükleyebilirsiniz.

Android telefonunuz için ücretsiz uygulamalar

Bu uygulamalar Google Play Store’da ücretsiz olarak mevcuttur

 • İkili Hesap Makinesi Pro (€0,99): Hızlı ikili hesaplamalar yapar. Fonksiyonlar toplama, çıkarma ve bölmeyi içerir. (ayrıca Almanca)
 • Ağ Hücresi Bilgisi ve WiFi (€1,99): Network Cell Info, ölçüm ve teşhis araçları (5G, LTE+, LTE, CDMA, WCDMA, GSM) içeren kapsamlı bir mobil ağ ve WiFi izleme uygulamasıdır. Ağ Hücresi Bilgisi, diğer şeylerin yanı sıra alım ve bağlantı sorunlarını çözmeye yardımcı olur. (ayrıca Almanca)
 • Hızlı Görünüm GPS Pro (€0,99): Hız Görünümü GPS, hızı, mesafeyi, zamanı, konumu, başlangıç ​​zamanını, geçen zamanı, ortalama hızı, en yüksek hızı, rakımı ve daha fazlasını izler. Hatta araba ve bisiklet hız göstergesi arasında geçiş yapabilirsiniz.

Google Play Store’da ücretsiz oyunlar

 • Ruhların Taşı HD (€0,99): Gizemli koridorların ve zindanların, birçok ürkütücü canavarın ve arayışın sizi beklediği RPG unsurlarıyla aksiyon korku. Kahraman rolünü üstlenmenin ve dünyayı bu büyük kötülükten kurtarmanın zamanı geldi!
 • Çöp Adam Ustası: Gölge Dövüşü (€1,99): Bu çevrimdışı oyunda efsanevi ninja ustası ol. Kahramanlarınızın güçlü silahlar ve zırhlar toplamasına izin verin – ve düşmanlarınıza bıçağın hangi aşamada olduğunu gösterin. (ayrıca Almanca)
 • Wind Wings: Space Shooter (€1,99): Zaman içinde kaybolmuş bir asker olarak, bu uzay nişancı oyununda farklı durumlara uygun iki farklı uçak arasından seçim yapıyorsunuz. Dünyayı bir kez daha uzaylılardan kurtarmanız gerekiyor.
 • Moto Bike Racer Pro Fighter 3D (€7,99): Diğer gangsterleri vururken motosiklet gösterileri yapın. Oyun, motokros manyakları ve yol döküntüsü arasında bir geçiş.
 • Modern ABD Sniper Shooter 3D (€2,49): Farklı savaş durumlarında gelişmiş keskin nişancı silahları arasından seçim yapabileceğiniz bu 3D FPS oyununda çeşitli görevler bulunuyor.
 • Savunma Bölgesi 2 HD (€2,99): Bu, harika grafiklerle tonlarca zorlu seviye sunan klasik bir TowerDefense oyunudur. Bazen, ilgili rakibi öldürmek için hangi silahı kullandığınızı bulana kadar bulmaca çözmeniz veya çok denemeniz gerekir. (ayrıca Almanca)
 • veri savunması (€4,99): Siber uzayda geçen bu oyunla kule savunma türünü tamamen yeni bir şekilde oynayın. Sunucularınızı çeşitli aksaklıklardan, hatalardan ve virüslerden korur.
 • Yanan Kale 2 (1€0,00): Zekanız ve ordularınızla sizi yapay zekaya karşı koyan çok basit bir kule savunma oyunu. Daha genç oyuncuların bile bir şansı olması yeterince kolay.

iPhone için ücretsiz uygulamalar

Bu uygulamalar iOS için ücretsizdir

 • meyve suyu izle (€4,99): iPhone’unuzun kalan pil ömrünü Apple Watch’ta izler. Bu, güncel olmayı kolaylaştırır ve daha uygun hale getirir.. (Almanca da vardır)
 • Sandbox gezegeni (€11,99): Kendi gezegeninizi kurarak telefonunuzda güneş sistemini simüle edin!
 • Sismometre – Deprem Uyarısı (€0,99): Bu potansiyel bir cankurtaran çünkü uygulama bir deprem göstergesi ve alarmı cebinizde tutmak ve bir deprem olduğunda sizi uyarmak için.

Bu oyunlar iOS için ücretsiz

 • Korkunç Cenaze Asistanı Oyunu (€0,99): Bu tür oyunlarda olduğu gibi, kendinizi ölü insanlarla dolu bir hastanede buluyorsunuz. Ayrıca bu ölülerin gerçekten uzun süre ölü kalmaması bu oyunun özel bir fikri değil.
 • Herkesin RPG’si (€0,99): Geleneksel 16 bit görünümlü bir RPG’de PvP ve tek oyunculu savaşlar.
 • araba sürme sim (€0,99): Bu, park etme, yarış ve hatta otomatik ayar gibi farklı özellikler sunan gerçekçi bir açık dünya çok oyunculu yarış oyunudur! Bir sanal gerçeklik avatarı takın ve çevrimiçi modda gerçek oyuncularla tanışın!
 • yavaş çocuk (€2,99): Bu, klasik ağır çekim aksiyonunda karakterinizi çeşitli engeller aracılığıyla kontrol ettiğiniz destansı bir ağır çekim oyunudur! (ayrıca Almanca)
 • Kozmik Ön Cephe AR (€2,99): Şimdiye kadarki görsel olarak en çarpıcı AR strateji oyunlarından birinde, galaksinin gördüğü en büyük savaş için geniş yıldız gemisi filonuzu hazırlarken yıldızlara yükselebilir, yeni dünyaları kolonileştirebilir ve düşman gezegenlerini fethedebilirsiniz. (ayrıca Almanca)

Öyleyse, mutlu indirmeler ve harika bir hafta sonu! Salı günü bir sonraki ücretsiz oyun ve uygulama grubu olacak.genel-27