Tabletler günlük iş akışımızın bir parçası olmadan önce hayatın nasıl olduğunu hatırlamak zor ve tıpkı dizüstü bilgisayarlar ve akıllı telefonlar gibi, güncel teknolojiye ayak uydurmak için ara sıra güncellenmeleri gerekiyor, bu yüzden her zaman gözümüzü dört açıyoruz. en iyi iPad fırsatları. Amazon 2021 10.2 inç iPad’i 300 $’a sunarak size 29 $ veya 329 $’lık orijinal perakende fiyatından %9 tasarruf sağladığından, şu anda tam da o zamanlardan biri. Apple fırsatları nadirdir, bu nedenle iPad’inizi yükseltmeyi veya ilk kez satın almayı düşünüyorsanız, harika bir fiyata bir tane almak için aşağıdaki Şimdi Satın Al’ı tıklayın.

Neden 2021 Apple iPad’i satın almalısınız?

Apple’ın iPad’leri bu noktada bir ev eşyası haline geldi, ancak bu, 2021 10.2 inç iPad’e sahip olmanın belirli avantajları olmadığı anlamına gelmiyor. Wi-Fi özelliğiyle birlikte gelir, böylece onu yalnızca Wi-Fi ağlarında kullanmakla kalmaz, aynı zamanda akıllı telefonunuza bağlayabilir ve hareket halindeyken hücre verilerini kullanabilirsiniz. Telefonunuzdaki veriler için zaten ödeme yapıyorken neden hücresel model için fazladan ödeme yapıyorsunuz? 2021 iPad, tüm uygulama verilerinizin yanı sıra bazı müzik ve fotoğrafları depolamak için mükemmel bir miktar olan 64 GB depolama alanıyla birlikte gelir, ancak neredeyse her şey artık bulut tabanlı olduğundan, depolama alanınız esasen sınırsızdır.

2021 Apple iPad, Apple’ın A13 Bionic çipinde çalışır ve 8 megapiksel arka kameranın yanı sıra 12 megapiksel ön kameraya sahiptir. Uygulamalarda ve Apple Pay ile kullanım için size güvenli kimlik doğrulaması sağlayan Touch ID ile birlikte gelir. Hepsinden iyisi, 2021 iPad 10 saate kadar pil ömrü sunar, böylece tek bir şarjla tüm gün dayanır. Daha da fazla işlevsellik için kurulumunuza bir Apple Pencil ekleyin veya bir dizüstü bilgisayarı simüle etmek için kablosuz bir klavye alın.

Apple cihazlarında tablet indirimlerini çok sık görmüyoruz, bu yüzden bugün Amazon’da olanlardan vazgeçmeden önce uzun uzun düşünmek isteyebilirsiniz. 300 ABD doları, 2021 iPad için harika bir fiyat, özellikle de orijinal perakende satış fiyatı olan 329 ABD doları üzerinde 29 ABD doları indirim olduğu düşünülürse. İster ofise, ister okula veya seyahate geri dönüyor olun, 2021 iPad’de çalışmaya devam etmeniz için ihtiyacınız olan her şey var.


genel-19